Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Joker125

Problem z domeną

Polecane posty

Otóż tak :)

 

Zarejestrowałem sobie domene .pl Ustawiłem tam DNS-y. W cPanelu podpiąłem domene. Wrzuciłem wszystko do folderu, który się stworzył :) A po wejściu na strone mam błąd 404 strony hostingowej u której wykupiłem domene! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisz do Tej firmy Hostingowej, przecież u nich kupiłeś domene, to u nich masz darmową pomoc ;-) Oczywiście tam szybciej pomogą Tobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałeś dwa dni, najlepiej robocze?

A to skad wyczarowales? Internet wylaczaja na weekendy i sie domeny nie moga rozpropagowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałeś dwa dni, najlepiej robocze?

A to skad wyczarowales? Internet wylaczaja na weekendy i sie domeny nie moga rozpropagowac?

 

Chyba chodziło o reakcję firmy hostingowej, a nie rozpropagowanie domeny, bo z tą jest wszystko w porządku.

 

A po wejściu na strone mam błąd 404 strony hostingowej u której wykupiłem domene!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po wejściu na strone mam błąd 404 strony hostingowej u której wykupiłem domene!

Wiec chyba niekoniecznie wszytko OK... No chyba, ze wykupil ja w tej samej firmie, w ktorej hostuje stronke, ale mysle, ze wtedy by tego nie zaznaczal w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa.... ale mam inny problem ;) po wpisaniu edownload.pl wchodzi na gf.jhost.pl/edownload-pl/portal jak mam zmienić żeby wchodziło do katalogu głównego i pokazywało adres edownload.pl a nie gf.jhost.pl.....?

 

PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zaparkowales domeny tylko dodales ja jako przekierowanie/dodatkowa. domene musisz zaparkowac na koncie, to unikniesz takiej sytuacji o jakiej wspomniales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację dzięki :D

 

Już zaparkowałem domenę... ale i tak jest przekierowanie.

 

Bo strone mam w folderze edownload-pl bo taki mi się stworzył. Co znowu zrobiłem źle ? ;)

 

Wysłany Sro Lut 08, 2006 10:31 am:

 

Powie mi ktoś jak mam zrobić żeby to działało? Jak wpisać domene do zaparkowania? Gdzie mieć strona (w jakim folderze)? Co i jak?!

 

 

Podro

 

Wysłany Sro Lut 08, 2006 6:46 pm:

 

Proszę pomóżcie! Jak mam to zrobić żeby działało? Strona ma być w folderze czy wrzucona na serv bez folderu?

 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×