Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

Jaki program /Opiekun/ dla dziecka

Polecane posty

Witajcie, znajomy chce program do "ochrony" dziecka przy komputerze. Zastanawiam się nad Opiekun dziecka, lub Beniamin .

 

Tylko szukam opcji, z możliwością zdalnego łączenia np. z laptopa aby zablokować internet. Coś jak Opiekun ucznia.

 

Co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A co dokładnie musi mieć program?

 

Może cenzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Cenzor potrafi zablokować za dużo, raz mi zablokowało stronę PO w budzie z komunikatem o elementach faszyzmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Cenzor potrafi zablokować za dużo, raz mi zablokowało stronę PO w budzie z komunikatem o elementach faszyzmu biggrin.png

 

W sumie też bym to zablokował hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz win vista/7 to masz możliwość kontroli rodzicielskiej wbudowaną w system. Sprawdza się nie tylko na dzieciach, ale też na pracowniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś testował to na biednych ludziach w pracy i blokował im Facebooka by nie mogli wydajniej korzystać z łącza internetowego w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, blokowałem wejście na gry typu sudoku, bo gdy przychodzi klient to pracownik ma go obsłużyć a nie tylko grać. Ma laptopa z blueconnectem więc to raczej nie problem aby sobie w domu pograł. Nie mam nic do pogrywania w pracy, ale w gry gdzie nie trzeba siedzieć nad nimi cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czyżbyś testował to na biednych ludziach w pracy i blokował im Facebooka by nie mogli wydajniej korzystać z łącza internetowego w pracy

 

U mnie w pracy był informatyk kiedyś co poblokował pracownikom wszystko przez K9 (pełnej nazwy i producenta nie pamiętam).

 

Nawet fajne bo zabezpieczony hasłem i nawet nie odinstalujesz bez hasełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcje mniej więcej - blokowanie stron, możliwość kontroli czasu dziecka przy komputerze/ w internecie, ScreenShoty, możliwość blokowania gier, zarządzanie zdalne programem coś jak Opiekun ucznia..

Nie wiem czy nie za dużo wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×