Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Ukrywanie znaczników "lubię to" - jak temu zapobiec ?

Polecane posty

Witam, jak wielu korzystam z facebooka i tak sobie przejrzałem strony, kóte rzekomo polubiłem i widzę, że coś jest nie tak. Nigdy wcześniej nie klikał w "lubię to" niektórych stron, a jestem ich fanem. Jak temu zapobiec ? Jak to wygląda od strony prawnej ? Chciałbym rozesłać kilka mejlii, ale nie wiem gdzie znajdę informacje od strony prawnej, dlatego zadaję pytanie tutaj ;)

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zrobiłem, ale i tak nic z tym nie zrobią, ponieważ na fejsbuku nie można dodać treści do przesłania naruszenia, więc nie będą mieli jak do tego dojść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: po przeglądnięciu facebooka się wyloguj i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste: Jednak wolałbym, aby ludzie tak nie robili. Przecież to oszustwo, a nikt z tym nic nie robi. Rozumiem, że ja też na swoich stronach mogę robić to bezkarnie ? Tak nie powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt z tym nic nie robi.
Takie fanpage gdy zdobędą kilka tyś fanów w ten sposób są banowane regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co się rozchodzi.

Kompletnie nie rozumiem nic z Twojego tematu.

"korzystam" "klikał"

 

Chodzi o to, że stajemy się fanami stron, których nigdy sami nie lubliśmy...

zastanawiam się, jak to jest możliwe, i wydaje mi się że np. strony są sprzedawane, i zmieniana ich nazwa, lub ktoś pisze aplikacje facebookową, której dajemy odpowiednie uprawnienia, która nastepnie lubi te strony...no ew. coś w stylu wirusa/trojana, którego odpalamy na swoim komputerze...

Ja jestem na 100% pewien, że nikt niema mojego hasła, regularnie je zmieniam, jest trude, i dostaje powiadomienia po każdym logowaniu na maila... mimo to, stałem sie fanem kiku dziwnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wy za strony odwiedzacie że tak się wam lajkują strony? Ja się jakoś nigdy nie wylogowuję się z FB i jakoś nie mam dziwnych lajków w swoim profilu, a że nie mam ich ogólnie zbyt dużo to także łatwo mi wyłapać jeśli w coś rzeczywiście nie kliknąłem :)

Nawet korzystają z neta w telefonie jestem zalogowany w przeglądarce na FB.

 

A może warto by było żebyście zainstalowali sobie jakiś pakiet Internet Security?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×