Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Woźniak

[Współpraca] Serwer dedykowany

Polecane posty

Witam Serdecznie,

 

z tej strony Mateusz Woźniak, pochodzę z okolic Katowic i kieruję się z prośbą o współprace do firmy oferującej serwer dedykowany.

 

Co chce osiągnąć?

Od kilku miesięcy analizuje dochody z internetu. Zauważyłem, że wielkim fenomenem jest serwis hostingowy i to właśnie do niego potrzebny jest serwer dedykowany. Coś na zasadzie wrzucania plików, jednakże trochę z innym przesłaniem.

Pomysł jest dość innowacyjny, ponieważ mało jest takich serwisów, a na pewno znanych. Ja znam metodę, aby wypromować się w sieci.

 

Przykładowa strona od której poprosiłem statystyki (istnieje od października 2011r.), zdziwiłem się, ponieważ liczba unikalnych wyświetleń w tym okresie (do 28 lutego) wynosiła 24 000 000.

 

Ile można na tym zarobić jako użytkownik?

Tym sposobem można zarabiać nawet 500$ miesięcznie.

 

Statystyki strony

Tutaj pojawia się duży kłopot, ponieważ strona jeszcze nie istnieje. Nie oznacza to zaś, że jeszcze się nią nie zająłem. Spisałem umowę z programistą, aktualnie zajmuję się pisaniem skryptów na stronę. Sam jestem grafikiem i sporządziłem grafikę całej strony.

Dodatkowo napiszę, że zakupiłem serwer wirtualny do 29 maja 2013r. oraz domenę.

 

Co mogę zaoferować?

Nie chciałbym jasno stawiać warunków, więc chciałbym usłyszeć opinie. Jeżeli chodzi o banner- jak najbardziej, jednak myślę, że to nie wystarczy.

 

Czego oczekuję?

Byłbym bardzo zadowolony z serwera dedykowanego, którego parametry Transferu oraz Pojemności są dość wysokie, zaś wszystko pozostałe nie musi być dobre. Przepraszam, że tak to ująłem, ale nie jestem polonistą i nie potrafię dobrze dobierać słów.

 

A zatem czy jest jakaś firma, która podejmie się takiego rodzaju współpracy (coś na zasadzie sponsoringu)?

Z mojej strony gwarantuję, że jeżeli serwer będzie wystarczający to nie zmienię firmy hostingowej.

 

Możemy spisać oczywiście umowę (przygotowaną przez serwis).

 

---

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Mateusz Woźniak

zaxpl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napisze tylko tyle wątpie aby Polska firma zasponsorowała tobie za free serwer z "wysokimi parametrami" pod jaki serwis trzeba kilka dedyków wiadomo że na początek 1starczy, ale jak rozreklamujesz serwis to dedyka zapchasz w pare dni i potem co?

Na koniec na pisze ze reklama za dedyka to niewiele.

 

Szukasz sponsora, ale ja bym polecał kupić dedyka jakiegoś za granicą bo nie wiadomo jak to w Pl bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że czekam na opinie.

 

Co do pojemności- na start starczy 1TB. Jeżeli plan się uda- zakupie kolejne.

Tak jak pisałem, jest to innowacyjny pomysł, a hostingów mamy wiele. Na tym będą pliki, które ważą do 10MB.

Edytowano przez Mateusz Woźniak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer transferem, ale tez pod uwage weż łącze, dyski prędkość i transfer:) jeżeli chciałbyś dedyka to konkretnie przedstaw czego oczekujesz, jakich parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta Kimsufi 16G (http://www.kimsufi.pl/) wydaję się interesująca, biorąc pod uwagę brak limitu transferu (po przekroczeniu 10TB ustawiana jest przepustowość na 10MB) , dodatkowo właśnie przepustowość 100MB i 2TB. wink.png

 

Coś podobnego bardzo by mnie zadowoliło, na pewno na pierwszy miesiąc. smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest bardzo prosta, jedna strona.

Na Kimsufi mnie stać, ale nie może to być ten serwis, ponieważ słyszałem, że jeżeli chodzi o hosting to są bardzo wyczuleni.

 

Mogę zaoferować procent z zysków miesięcznych. Przykładowo jeden serwis wypłacił aż (o którym mowa wcześniej) ~180 tysięcy dolarów. Jest to jakieś 60% całej kwoty, którą wypłacili, a więc 40% jest od nich. Nie 40% z tego 60%, tylko ze 100%, więc po prostu o 20% mniej niż 60%. Przyjmując, że wypłacili 180 tysięcy, to sami zarobili 120 tysięcy dolarów, więc +360 tysięcy złoty, w okresie jak pisałem 6 miesięcy.

 

W takim razie dlaczego sam nie zakupie? Wymagana jest inwestycja, której niestety nie mogę dokonać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich ofert na tym forum było już dziesiątki, wielkie obietnice na początku a potem brzydko powiem kopa w ...

Oczywiście, że jest wymagana inwestycja. Masz dwie drogi aby rozpocząć taką działalność.

 

W takim razie dlaczego sam nie zakupie? Wymagana jest inwestycja, której niestety nie mogę dokonać. smile.png

Nie możesz dokonać bo po co ryzykować własne pieniądze, najlepiej iść na łatwiznę, znaleźć firmę co da serwer, zaplecze a jak to się rozwinie to uciec do inne firmy i tam płacić za serwer.

 

Nieładnie, takich ofert to każda firma ma dziesiątki dziennie. Na początku wszystko ładnie pięknie, ale jak się poprosi o wstawienie banera bo przecież taka miała być umowa, to już jest wielki problem, mailing? też miał być i nici z tego. A jeszcze gorzej jak się komuś zwróci uwagę, że przekracza dozwolone zasoby systemowe, no jak mój serwis, niemożliwe!

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×