Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Woźniak

Odpowiedni serwer pod serwis uploadowy

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym Was zapytać jaki serwer polecacie, gdybym chciał założyć stronę, na której można wgrywać pliki. Głównie zależy mi na transferze miesięcznym oraz pojemności serwera- 2 główne atuty.

 

Co poleacice? Musi to być serwer dedykowany czy starczy VPS?

Dodam, że jeżeli o te sprawy chodzi słabo się znam.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podaj swój budżet miesięczny, bysmy wiedzieli o czym mamy rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Wiesz, to zalezy czy to będzie stronka dla Twoich kumpli którzy będą tam wrzucać jakieś małe pliczki czy ma to być potężny serwis, profesjonalny skrypt, duży nakład na reklame/pozycjonowanie.

Myślę że na początek wystarczy Ci kimsufi 16G, posiada 2tb dysk oraz transfer 10TB/m-c. Jego cena to około 200 z tym że jeżeli myślisz nad tym na poważnie to lepiej zainwestuj w coś innego niż kimsufi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet jest dość ograniczony, niestety nie jestem w stanie stwierdzić do jakiej kwoty. Coś w miare rozsądku.

 

Jeżeli chodzi o przesłanie serwisu to raczej bardziej rozbudowane. Mam zamiar stworzyć hosting plików, do tego tak jak napisałeś duży nakład na pozycjonowanie (znam dobre i tanie sposoby). Skrypt będzie w miarę rozbudowany, co prawda nie aż tak bardzo.

 

Zerkłem na ofertę Kimsufi wcześniej, wydaje się interesująca. Jeżeli ktoś jeszcze zna serwis z serwerem w przystępnej cenie byłbym bardzo wdzięczny za podanie adresu. wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Dodam jeszcze że OVH tzn. Kimsufi ma dość restrykcyjne przepisy także uploadu nie polecam tam stawiać.

 

Co do innej oferty to zobacz tą:

http://www.hetzner.d...e_rootserver/x4

 

I taka wskazówka, lepiej rozglądaj się za serwerem za granicą ponieważ w Polsce zbankrutujesz na łączu.

 

#edit

Chyba korzystniejsza oferta:

http://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/eq4

Edytowano przez bolek10 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×