Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

Co robić w takiej sytuacji ?

Polecane posty

Sprawa wygląda tak, typek dostał negatywa do dziś zero odzewu z jego strony. Dziś po godzinie 7 - 20 połączeń nie odebranych, na mailu wyskakuje mi z tekastami

Kabel z kad masz ...? Dam cynk kumplom aby się przyjrzeli skad masz rzeczy, sprzęt, a jak nie to ze skarbówka czy masz ...

Oraz, że zgłosi sprawę do sądu ponieważ wystawiłem mu Negatywa, że nie odbiera telefonów oraz nie odsluchuje sekretarki i maili..

W billingu mam, że nagrałem mu się na sekretarke, na koncie pocztowym w wysyłanych też mail jest...

Co z takim typem zrobić, pomijając fakt że obraża w mailu...

 

Nie zdziwię się jak to jakiś "Narwaniec" z tego forum.

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się przejmować, sądząc po ortografii tego gościa nie ma zbyt wiele wiosen.

 

Jednak na wszelki wypadek trzymaj całą korespondencję, szczególnie zachowaj maile gdzie Ciebie obraża.

Nie daj się sprowokować, grzecznie mu odpisuj to doprowadzi go do furii i łatwo da się złapać.

 

Na Twoim miejscu napisałbym też do administracji Aukcji, że taka sytuacja miała miejsce. Chociaż w tym przypadku raczej wielkiej pomocy bym nie oczekiwał. Jak zgłosi na Policję czy nawet odda sprawę do sądu wygrana jest po Twojej stronie o ile w komentarzu nie użyłeś jakiś obelżywych słów wobec niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej taki komentarz nie jest obrażliwy.

 

Człowiek nieodpowiedzialny ! Licytuje, a potem zero kontaktu.. Mail nie odpowiada, Telefon > sekretarka. NIE POLECAM.. Jak się nie posiada Pieniędzy to się nie licytuje !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Typowy kozak co jest tylko silny w gębie i tylko za pomocą klawiatury :) Na żywo to pewnie by zrobił w portki ze strachu. Napisz do administracji Allegro, będziesz miał podkładkę. Jeżeli nie używałeś w stosunku do jego osoby obelżywości to powinno pomóc. Dodatkowo jak chcesz mieć frajdę to możesz typka podkablować na policję i jeżeli to jest jakiś gówniarz to możesz mieć pewność że zrobi podwójną porcję w portki ze strachu i nie będzie już z niego taki kozak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie, siostra odebrała... Wrzeszczał, jaki on to nie jest człowiek od Cisco, CCNA, CCNP. I wogóle.... Szkoda człowieka, jak dostał ripostę, że teksty w stylu jego kontaktów nie działają to się uspokoił. Przy rozmowie ze mną, żebym zmienił komentarz na pozytywny, jak się nie da..

 

Śmiech na sali, jego 1 aukcja i już negatyw..

P.S. Taki z niego Teleinformatyk, a nie potrafił sobie wpisać w wyszukiwarkę co to jest Odbiór w Punkcie paczkomaty ..

Ja zaczynam go mieć w D.. Sprawa zgłoszona do allegro, wraz z załącznikami maili..

Jeżeli przyjdzie mi wezwanie to się z nim pobawie... A całe zamieszanie o kabel Cisco CAB-x21MT za 5 zł.. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tako to bywa. Kabel za 5 zł matko tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pisać do allegro, oni tylko odpiszą Ci ze jest im bardzo przykro z tego powodu i nie wtrącają sie w sprawy pomiędzy kontrahentami, żeby załatwić między sobą polubownie:) możesz jedynie wystąpić do Allegro o zwrot prowizji, a jak wybierzesz powód ze to z wojny kupującego to dostanie on ostrzenie.

 

Dobrze wiem jak to wygląda bo sprzedaje dużo na allegro i trafiają nie różni kupujący.

 

Miałem też przypadki ze dzwoni taki na mój telefon, zaczyna wyklinac, oczywiście nie przedstawiając nawet problemu, na koniec informując ze zaraz wystawi negatywa i do dziś człowiek się zastanawia kto to i o co u chodzi ;) bo nikt nega akurat nie wystawił ;) niektórzy zwyczajnie nie dorośli do zawierania tego typu transakcji.

 

A komentarz unieważnić można, żeby nie liczył się do punktacji, ale nadal będzie widniał na karcie użytkownika, z tym ze będzie przekreślony.

 

Niestety allegro to nie ebay, tutaj umywają ręce od wszystkiego co się da, centrum sporów to tak naprawdę tylko straszak, bo nawet jeśli allegro przyzna Ci racje to i tak sam musisz dochodzić wszystkiego od kontrahenta, w przypadku ebay to potrafią Ci w ciągu 3 dni od założenia sporu sami ściągnąć Twoja kasę z konta Paypal sprzedawcy.

Allegro potrafi jedynie walić wynikające szablony z odpowiedziami;)

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×