Skocz do zawartości
Asertywny.

Ocena portalu.

Polecane posty

Witam,

Razem z kolegą zrobiliśmy stronkę typu kwejk.

www.Bakus.org

Jak Wam się podoba ? Chcę poznać subiektywną opinię, lubię krytykę, jeśli jest słuszna.

Co dodać/zmienić/usunąć, czekam na propozycję.

 

Jeśli możesz coś dla mnie zrobić, kliknij "lubię to" na górze strony wink.png

 

Poszukuję również moderatorów, niestety na razie będzie to praca bez wypłaty - w przyszłości może się to zmienić. Ale o tym stanowisku zapraszam na PW.

 

Mogą jeszcze nie działać wszystkie obrazki, ponieważ zmieniłem serwer WWW (ten z unixstormu nie dawał rady) i trwa wrzucanie reszty plików (jeszcze ok 2h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą jeszcze nie działać wszystkie obrazki, ponieważ zmieniłem serwer WWW (ten z unixstormu nie dawał rady) i trwa wrzucanie reszty plików (jeszcze ok 2h)

Czasami zadziwiające jest jak bardzo mijacie się z prawdą... Nie "nie dawał rady", tylko przekraczałeś limit transferu wykupionej usługi i problem leżał w zbyt dużej wielkości obrazków/animacji (nawet po 10 MB), o czym przecież wyraźnie informowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michał - wiesz jak to jest, byle od siebie. Wszyscy źli, ale ja najlepszy...

Niby klient to klient, ale czasami warto takiego pogonić i mieć spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po raz kolejny zapytam: ILE MOŻNA?

Co tydzień nowa podróba demotywatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zapytam: ILE MOŻNA?

Co tydzień nowa podróba demotywatorów.

 

Demotywatory to już chłam - taka prawda, to jest akurat podróbka (kiepska) po-land.pl

Domena tragiczna - co to w ogóle znaczy? Brzydko tam, w ogóle, weź się za coś produktywnego, a nie badziewiem się zajmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Demotywatory to już chłam - taka prawda, to jest akurat podróbka (kiepska) po-land.pl

Domena tragiczna - co to w ogóle znaczy? Brzydko tam, w ogóle, weź się za coś produktywnego, a nie badziewiem się zajmujesz...

Czasami zadziwiające jest jak bardzo mijacie się z prawdą... Nie "nie dawał rady", tylko przekraczałeś limit transferu wykupionej usługi i problem leżał w zbyt dużej wielkości obrazków/animacji (nawet po 10 MB), o czym przecież wyraźnie informowaliśmy.

Tak ma Pan racje, za dużo transferu, jednak już mam odpowiadający mi serwer WWW ;) Bez limitów.

Po raz kolejny zapytam: ILE MOŻNA?

Co tydzień nowa podróba demotywatorów.

Nie chcę na tym zarabiać, choć tego nie wykluczam. Chcę po prostu nabrać "doświadczenia" w robieniu czegoś takiego, potem może będzie coś większego.

Nie którzy żyją tylko krytyką, sami nie potrafią nic zrobić ;))

 

Czasami zadziwiające jest jak bardzo mijacie się z prawdą... Nie "nie dawał rady", tylko przekraczałeś limit transferu wykupionej usługi i problem leżał w zbyt dużej wielkości obrazków/animacji (nawet po 10 MB), o czym przecież wyraźnie informowaliśmy.

Tak ma Pan racje, za dużo transferu, jednak już mam odpowiadający mi serwer WWW wink.png Bez limitów.

Po raz kolejny zapytam: ILE MOŻNA?

Co tydzień nowa podróba demotywatorów.

Nie chcę na tym zarabiać, choć tego nie wykluczam. Chcę po prostu nabrać "doświadczenia" w robieniu czegoś takiego, potem może będzie coś większego.

Nie którzy żyją tylko krytyką, sami nie potrafią nic zrobić wink.png)

Mam nadzieje że to wypali, jeśli nie nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak webd to na pewno będzie urwał :D

 

A z tym chłamem to będzie jak z pokemonami swego czasu, najpierw się tym wszyscy jarali, potem się wszystkim znudziło i nikt o tym dziś nie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie będzie ciekawych przeżyć z webd :D

Paweł, ja o pokemonach pamiętam ;)

Mam nadzieje że uda mi się choć troszkę wybić ze stronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się wybić to zaimplementuj coś uniwersalnego i fajnego - co ma szczególnego Twój serwis, czego niemiałaby któraś z tysięcy kopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po raz kolejny zapytam: ILE MOŻNA?

Co tydzień nowa podróba demotywatorów.

 

A obrazki wszędzie takie same, teksty takie same, reklamy identyczne i w tych samych miejscach...

 

 

 

Witam,

Razem z kolegą zrobiliśmy stronkę typu kwejk.

www.Bakus.org

Jak Wam się podoba ? Chcę poznać subiektywną opinię, lubię krytykę, jeśli jest słuszna.

Co dodać/zmienić/usunąć, czekam na propozycję.

 

Jeśli możesz coś dla mnie zrobić, kliknij "lubię to" na górze strony wink.png

 

Poszukuję również moderatorów, niestety na razie będzie to praca bez wypłaty - w przyszłości może się to zmienić. Ale o tym stanowisku zapraszam na PW.

 

Mogą jeszcze nie działać wszystkie obrazki, ponieważ zmieniłem serwer WWW (ten z unixstormu nie dawał rady) i trwa wrzucanie reszty plików (jeszcze ok 2h)

 

1. Zrobiliście czy znaleźliście gotowca? (na allegro za 10zł)

2. Niczym się nie wyróżnia...

3. Domena do du..

4. Ogólnie mi sie nie podoba bo prawie plagiat kwejka

 

I szczerze powiem że ZERO waszego pomysłu, inicjatywy i profesjonalizmu (że tak powiem). Jak byście trochę pomyśleli by wyszło coś fajnego...

 

 

 

Result: 129 Errors, 42 warning(s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, jak już coś robicie, to żeby to się czymś wyróżniało, a nie tysięczna kota tego samego, z internetu robicie tylko śmietnik totalny.

 

A jaka prace w to wlozyliscie, nie licząc instalacji skryptu, wykonania wątpliwej jakości loga i wrzuceniu paru obrazków? JakIe tu doświadczenie? Nie licząc po raz n-ty kopiowania czyis pomysłów?

 

Ale ten ktos kto wykonał na początku taki skrypt oblowil się na jego sprzedaży:) teraz znaleźć w nim dziurę i pił internetu Twoja:)

 

A nazwa to pewnie pochodzi od reklamy "dzieci, dzieci, bakus leci", ale Bakus to chyba zastrzeżona marka handlowa:)

 

Tak w ogóle to ta strona trochę dziwnie wygląda na Operze mobile.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to skrypt z Allegro, który kosztował 106zł to ten, który sam się aktualizował. Czyli pobierał zawartość popularnych serwisów. Nie będę komentował serwisu, bo prowadzę konkurencyjny wink.png

 

Najbardziej zastanawia mnie to dlaczego wszyscy piszą:

"kolejna kopia kwejka, demotywatorow, po-lan" Chciałbym zaznaczyć, że te wymienione są kopią serwisu 9gag.com - kwejk wygląda identycznie.

 

Mimo wszystki, takich serwisów jest wiele i codziennie powstają nowe, ale wciąż cieszą się popularnością - nie taką jak kolosy, ale zawsze coś tongue.png

 

 

Co do pierwszego postu, to instalując gotowca niewiele się nauczysz. No chyba, że o taką naukę ci chodziło, ale wątpię.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolejna kopia kwejka, demotywatorow, po-lan" Chciałbym zaznaczyć, że te wymienione są kopią serwisu 9gag.com - kwejk wygląda identycznie.

To po co robić na dodatek kopie kopii? Marnotrawstwo prądu, łącza, i ludzkiego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co robić na dodatek kopie kopii? Marnotrawstwo prądu, łącza, i ludzkiego czasu

Mój prąd, moje łącze, mój czas :) Każdy robi co lubi.

Tematyka cieszy się popularnością, więc czemu nie? Mój serwis powstał rok temu i "jakoś" ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohyda !

Zależało mi również na desgnie, jakiś czas temu testowałem skrypt darmowy, ten jest o niebo lepszy pod względem administracyjnym.

Nie ważne, nie będziemy tu o pieniądzach gadać. Nie są to kolosalne kwoty, miejmy nadzieje że się zwrócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ohyda !

Zależało mi również na desgnie, jakiś czas temu testowałem skrypt darmowy, ten jest o niebo lepszy pod względem administracyjnym.

Nie ważne, nie będziemy tu o pieniądzach gadać. Nie są to kolosalne kwoty, miejmy nadzieje że się zwrócą wink.png

 

Skoro tak to proponuje się wysilić i stworzyć coś własnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O tym i jakiejś świeżej funkcjonalności.

 

To już ten serwis o bodajże screenshotach z gier był ciekawszy.

 

Design w takim serwisie to jest 1/10 sensu takiego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×