Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webtalk

[Sponsoring] Sieci serwerów cs:s

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

Tematów takich może jest sporo, ale myślę że w jakiś sposób moja propozycja będzie się wyróżniała na ich tle.

 

Zacznę od tego, że prowadziłem dawniej większą sieć serwer cs:s (counter strike: source) pod nazwą cyber-shooters.pl (domena była zarejestrowana 2 lata temu i posiadam ją do teraz stąd ten pomysł) mam ludzi, którzy zajęliby się konfiguracją serwerów pod właśnie tą grę. W szczytowym momencie mieliśmy około 15 serwerów, już nie pamiętam dokładnie bo było to trochę czasu temu, zawsze ktoś na nich grał.

 

Osobiście mógłbym reaktywować tą sieć, a z jej promocją myślę, że nie byłoby większych problemów chociażby dlatego, że w grupie na steam jest sporo graczy więc wystarczy wyświetlić ogłoszenie o reaktywacji i podać ip nowych serwerów.

 

Do tego posiadam dużą ilość wolnego czasu można powiedzieć, że jestem online 24/7 widać to na forum, które obecnie prowadzę. ;)

 

Co do forum serwerowni mogę odpowiednio skonfigurowac skrypt i stworzyć oryginalny styl.

 

Jeżeli będą jakieś pytania/oferty to proszę pisać tutaj czy na gg: 15637040.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferuję:

  • Doświadczenie z dziedziny prowadzanie serwerów cs:s
  • Doświadczoną ekipę, która zna się na konfiguracji i prowadzaniu serwerów.
  • Reklamę na forum serwerowni.
  • Możliwe przyszłe zyski.
  • Duży własny wkład pracy przy tworzeniu serwerowni.
  • Stałą współpracę.

Proszę o:

  • Sponsoring maszyny gdzie będzie można postawić serwery.

Edytowano przez webtalk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś to moge tobie udostępnić serva vt lub ts3, jakby co pisz PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dedyk to jak najbardziej.

 

Dlaczego miałbym Cię olać? Napisałem, że oferuję stałą współpracę, nie chce za bardzo bawić się w jakieś umowy bo się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam.

 

Nie interesują mnie jakieś pukawki czy inne monopolistyczne firmy, chcę nawiązać stała współprace z jedną firmą z którą będę współpracował cały czas. Tym samym promując siebie mogę także pomóc wypromować się firmie która będzie mnie sponsorować. Zwłaszcza, że prowadziłem już serwerownie, która z czasem sama się utrzymywała z zakupionych kont vip, etc.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale osoba oferująca taki serwer, nie ma pewności czy jej nie 'olejesz'. Dlatego wypadałoby zawrzeć coś więcej niż słowne zapewnienia. Myślę że nawet prosta papierowa umowa, byłaby wystarczającym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do lokalizacji to najlepiej pl, żeby pingi nie były za wysokie, a sprzęt nie musi być na początek nie wiadomo jaki (wystarczy, żeby na początek udźwignął 4 serwery załóżmy 20 slotowe). Ważne, żeby wraz z rozwojem serwerowni można było postawić to na lepszym sprzęcie.

Co do umowy, czyż nie wystarczy moje słowo? Ale z drugiej strony stawiając się w sytuacji osoby oferującej to faktycznie taka osoba może nie mieć pewność, więc jeżeli zaufanie nie wystarczy to ostatecznie możemy coś tam podpisać. Ale tak jak mówię nie chce za bardzo pakować się w jakieś umowy.

Edytowano przez webtalk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do lokalizacji to najlepiej pl, żeby pingi nie były za wysokie, a sprzęt nie musi być na początek nie wiadomo jaki (wystarczy, żeby na początek udźwignął 4 serwery załóżmy 20 slotowe). Ważne, żeby wraz z rozwojem serwerowni można było postawić to na lepszym sprzęcie.

Co do umowy, czyż nie wystarczy moje słowo? Ale z drugiej strony stawiając się w sytuacji osoby oferującej to faktycznie taka osoba może nie mieć pewność, więc jeżeli zaufanie nie wystarczy to ostatecznie możemy coś tam podpisać. Ale tak jak mówię nie chce za bardzo pakować się w jakieś umowy.

 

Szczerze? Nie :)

 

Oddanie komuś za free serwera na X czasu to są koszty. Koszty które nie wiadomo czy się zwrócą, czy będzie jakiś efekt prac, czy cokolwiek będzie sensownego z nią "tworzone"... :)

 

Spiszesz umowę i po krzyku. Przecież nie musi mieć 500 stron a wystarczy 1-2 spokojnie które na pewno ogarniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie chce serwera zeby nic z nim nie robic, mam sporo wolnego czasu i chęci do pracy dlaczego mialbym kogos robic w balona? Wiadomo gość dając serwer i go utrzymując za to płaci, dlaczego mialbym sie zachować jak jakis niewdzięcznik i przejsc pozniej na usługi innej firmy tym samym pozostawiając poprzednia firmę ? Chodzi Wam o umowę w ktorej bedzie mowa o tym, ze nie przejdę na usługi innej firmy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się z nim "droczycie" czy na prawdę ten pomysł wam się podoba i chcecie dać koledze dedyka?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wy się z nim "droczycie" czy na prawdę ten pomysł wam się podoba i chcecie dać koledze dedyka?

 

Pozdrawiam!

 

Jak ktoś ma X serwerów, które nie pełnią żadnej ważniejszej funkcji i się "kurzą" to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział, mam dużo wolnego czasu i chęci do pracy. Nie muszę się ograniczać do jednej platformy gier.

Wpadłem na ten pomysł ponieważ mam doświadczenie w prowadzeniu serwisów/serwerowni a poza tym marnuje mi się świetna domena pod taki serwis która jest w sieci od 2 lat i nie oddam jej chociażby nie wiem co :P Poza tym mógłbym pomóc wypromować się firmie, która byłaby zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Tematów takich może jest sporo, ale myślę że w jakiś sposób moja propozycja będzie się wyróżniała na ich tle.

 

Zacznę od tego, że prowadziłem dawniej większą sieć serwer cs:s (counter strike: source) pod nazwą cyber-shooters.pl (domena była zarejestrowana 2 lata temu i posiadam ją do teraz stąd ten pomysł) mam ludzi, którzy zajęliby się konfiguracją serwerów pod właśnie tą grę. W szczytowym momencie mieliśmy około 15 serwerów, już nie pamiętam dokładnie bo było to trochę czasu temu, zawsze ktoś na nich grał.

 

Osobiście mógłbym reaktywować tą sieć, a z jej promocją myślę, że nie byłoby większych problemów chociażby dlatego, że w grupie na steam jest sporo graczy więc wystarczy wyświetlić ogłoszenie o reaktywacji i podać ip nowych serwerów.

 

Do tego posiadam dużą ilość wolnego czasu można powiedzieć, że jestem online 24/7 widać to na forum, które obecnie prowadzę. wink.png

 

Co do forum serwerowni mogę odpowiednio skonfigurowac skrypt i stworzyć oryginalny styl.

 

Jeżeli będą jakieś pytania/oferty to proszę pisać tutaj czy na gg: 15637040.

 

Pozdrawiam.

 

 

To może ja wtrącę się do rozmowy:

1. Serwerownia to wydzielone pomieszczenie w którym znajdują się serwery dedykowane, VPS itp, a sieć serwerów jest to strona na której znajdziemy serwery poszczególnych gier.

2. Jestem graczem CS:S (Counter Strike: Source) od 6 lat, dwa lata po premierze zakupiłem grę i do dzisiaj nie słyszałem o żadnej sieci która nazywała się cyber-shooters.pl chodź wiele sieci odwiedziałem i wiele godzin przegrałem w tą grę.

3. Tutaj chciałbym się odwołać do pana z firmy. Jest wiele innych pomysłów dużo ciekawszych i na ktorych pana firma zyska większą popularność niż CS:S, ta scena dawno temu umarła i mogę panu szczerze powiedzieć że nie opłaca się tutaj inwestować, a jeśli pan się uprzę to radzę zainwestować już lepiej w sieć CS 1.6 i CS:S gdzie serwery starego CS'a są olegane przez dzieci którę wydają pieniądze na vipy expy itp. Na samej sieci serwerów CS:S pan nie zarobi jak i właściciel forum, bo nie ma tak rozbudowanych modów jak i pluginów które przynosiły by zyski, jedynie w CS:S pluginami przynoszącymi zyski są VIP, administrator, Rezerwacja slota, EXP.

4. Resztę pytań kieruję do usera. Niech pan mi powie jakie ma pan doświadczenie w prowadzeniu serwera dedykowanego i czy wie pan jak zainstalować pliki CS:S na serwerze??

5. Na jakim silniku pan planuję postawić forum?? Tak jak inne pseudo sieci na php by przemo które jest stare nie aktualizowane i łatwe do z chackowania.

6. Czy wie pan jak obliczyć ile slotów przyda na dany dedyk aby nie było lagów na serwerze jak i przyjemnie się grało??

 

Myśle że tyle wystarczy i uświadomie panu userowi jak i panu z firmy że nie warto w coś inwestować co się nie wzróci a jest wiele lepszych projektów które przyniosą lepsze zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:

Zainstalować CS:S to pewnie bez problemu zrobi... Google i po kolei skopiuje...

Do pytań dodałbym: Znasz podstawy linuxa ? By postawić serwery ftp/ skonfigurować odpowiednio serwer pod serwery Gier / zabezpieczyć / oddzielić userów od głównego dostepu (no chyba że będziesz kazdemu adminowi dawał dostępn do roota i głównego konta FTP....) / Stworzyć userów z uprawnieniami TYLKO do swoich serwerów itd itp itd....

 

ps. Także gralem sporo w CS:S ale o takiej sieci nigdy nie słyszałem : S

 

http://steamcommunit...-SHooters-group - normalnie MIAŻDZYSZ ilością memberów na grupie steam.

 

Pozdrawiam! smile.png

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×