Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

PayPal i blokowanie kont

Polecane posty

Cześć,

 

w sieci wiele się mówi o tym jak paypal bez informacji blokuje konta i mrozi pieniądze na 180 dni...

 

Czy ktoś spotkał się już z taką praktyką przez tą firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

A to nie jest blokada za przekroczenie 2500 € rocznie i nie dostarczenie danych potwierdzających swoją osobę? Ja to miałem i już odblokowali ale nadal żądają skanu dowodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie. Paypal blokuje srodki w ramach bezpieczenstwa na 180 dni jezeli im sie cos nie spodoba.. chcialem cos sprzedawac na europe a tam paypal jest wymagany po przeczytaniu opinii na internecie zaczalem sie wahac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam weryfikowali chyba z 3 razy, ale jakis wiekszych problemow nie mialem z odblokowywaniem konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal to firma z ciężkim przypadkiem schizofrenii. Jednego dnia wszystko jest OK, następnego potrafią zablokować konto, bo komuś się coś wydawało. Można odnieść wrażenie, że ich siedziba jest nawiedzona albo stoi na jakiejś żyle wodnej. Ale w sumie to niespecjalnie dziwne, Amerykanie przez swój bzdurny system prawny z zasady są tak przewrażliwieni, że wolą blokować wszystko naokoło niż narazić się na jakieś oskarżenia (np. o pranie kasy).

Niestety jednocześnie PayPal jest największym i najpopularniejszym na świecie operatorem płatności online, co często zmusza do korzystania z ich usług nawet tych, którzy woleliby tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak zeby nie smiecic nowym tematem bo ebay mi odpisuje z automatu. Jezeli wystawiam przedmiot na polskim ebayu z angielskim tekstem i daje wysylke na caly swiat, ktos kupi moj przedmiot w uk to rozliczam sir i place prowizje polskiemu czy ang ebayowi ? bo wiadomo w Polsce taniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozliczasz się z tymi, u których wystawiłeś, adres wysyłki nie ma znaczenia. Przynajmniej tak to działało kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym zwrotem towarow i robieniem sprzedajacych w balona ? nadal to sie w paypalu praktykuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z blokadą konta na Paypalu. Konto było aktywnie użytkowane. Konto oczywiście zweryfikowane: rachunek, dowód, rachunek bankowy, karta kredytowa, czyli wszystko co możliwe zostało zweryfikowane.

 

Niestety do dnia dzisiejszego nie dowiedziałem się za co zostało zablokowane, dzwoniłem na ich infolinię niestety dostałem informację, że nie udzielają informacji z jakiego powodu konto zostało zablokowane. 25 marca mija 180dni, ostatnio pisałem do nich i podobno mam dostać tego dni e-mail z informacją o możliwości wypłaty środków z konta.

Przy blokadzie oczywiście cofają ostatnie płatności, miałem to szczęście, że płaciłem za serwer w webtropia i na kilka dni miałem zablokowany serwer za wycofaną wpłatę. U sprzedawców wygląda to na cofnięcie płatności przez kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×