Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matys

Serwer dedykowany pod Upload p2m

Polecane posty

Witam serdecznie,jako że jest to moj pierwszy post chciałbym przywitać was wszystkich serdecznie smile.png

 

Otóż,potrzebny jest mi serwer dedykowany z którego bede uploadował przez program p2m.

pomyślałem że oferta kimufi 2G bedzie do tego celu dobra,zaleta jest transfer 5 TB oraz niski koszt dokupienia po przekroczeniu.

 

druga sprawa to to ze nie ma zadnego programu p2m pod linuxa wiec bede musiał wziaść system windows.i tu sie po prostu gubie bo jest tam do wyboru troche rodzaji,np

Windows Server 2008 R2 SP1 Web Edition by mi odpowiadał bo miesieczna licencja kosztuje ok 12 zł. a juz

Windows Server 2008 SP2 Web Edition i reszta kosztuja ok 60 zł na miesiac,oczywiście biore bez SQL bo jest mi ono nie potrzebne. Jaka róznica jest miedzy tymi widowsami prócz service pack'a?? czy ten pierwszy bedzie dobry?

Na tym koncie bede sciagał dane poprzez filezilla i wrzucam je na p2m.

 

trzecia sprawa,czy to konto bede mogł podzielic na dwóch uzytkowników? nie wiem ile zasobów maszyny zuzyja programy i ile one zabieraja ale czy według was bedzie stabilnie działać?

 

Myśle ze wiecie o co chodzi i czekam na pomoc ze strony doświadczonych osob smile.png bo po to znalazłem sie tu na forum,

 

Pozdrawiam Mateusz.

Edytowano przez Matys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pchać sie na tym Atomie/Celeronie w Win 2008 R2 to pomyłka. Wymagania minimalne to 1,4GHz

Zawsze jest jakaś nadzieja, że trafi na c2d ;)

 

Niemniej ten Atomik może być faktycznie słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi teraz chłopaki popsuliście cały plan :) ale dobrze bo tak to bym kupił ta maszynę i się męczył z nią.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×