Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potty

NetSzpital.pl - Opinie

Polecane posty

Siemka!

Chciałbym się was zapytać, jak się wam podoba nowo otwarty serwis http://netszpital.pl

Wraz z rozwojem projektu zamierzamy poprawić grafikę(nowy szablon) oraz rozpocząć pisanie poradników medycznch(do wykorzystania przez zwyklego czlowieka w domu) i inne tego typu teksty.

Od jutro zaczynamy reklamę na FaceBooku. Właśnie jestem w trakcie tworzenia tekstó reklamowych, które będą zamieszczane na forach dla kobiet. Oczywiscie pomyśleliśmy o męskiej społeczności, dlatego planujemy również reklamę na ich forach :D

Zapraszam do rejestracji oraz zadania pytania odnośnie swojego problemu ze zdrowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle że logo to bym w paincie nie robił, chociaż gimpa bym użył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A google ci powie smile.png, czym jest prosektorium

Serwis wogóle nie powinien istniec dla dobra ludzkości

Brakuje kilku profesji ...

Np : Onkologia,

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo jest OK, tylko do dupy wycięte i wklejone w tło z którym kolorystycznie zupełnie nie współgra.

Reszta strony bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakas pomoca opinia.

SaVaGe123, a moglbys zrobic ss jak to wyglada? Poniewaz u mnie w operze jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakas pomoca opinia.

SaVaGe123, a moglbys zrobic ss jak to wyglada? Poniewaz u mnie w operze jest wszystko OK.

66netszpi_tn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł jest jaknajbardziej trafny, najważniejsze by pokrywał się z jego założeniami inie wybiegał poza rzeczywistość wink.png .

 

Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Aktualnie chce troszke zapelnic forum i nastepnie zaczne reklame na FaceBooku( 50$ kupione juz) oraz na forach dla kobiet. Mysle tez nad jakims mailingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wartościowa treść w index google i troszkę czasu ...dla podbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dodatkowo kręcić forum to zrezygnuj z tego badziewnego skryptu. Sam aktualnie bawię się w copywriting na jednym serwisie, który jest oparty o ten skrypt i jest to dla mnie po prostu żal a nie skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak go krytykujesz? Ja czytalem wiele opinii i powiem szczerze, ze wiekszosc ludzi bylo pozytywnie nastawionych na tyn skrypt. Dla mnie duzym plusem jest to, ze latwo sie go podpina pod CB. Z funkcjonowanie tez raczej nie ma problemow(z tego co czytalem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ja jestem jednym z nielicznych, którym się nie podoba, jednak ten skrypt ma w sobie coś takiego, że mnie irytuje.

Chociażby edytor postów mi się nie podoba. Jest inny niż na każdym innym skrypcie, może też przez przez to.

Tak czy inaczej, życzę doprowadzenia tego do ładu i chętnie zobaczę co z tego wymodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos by zamiescil opinie, czy warto kupic ten szablon, ktory napisalem w poscie #13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×