Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
diSEqC

Zablokowanie możliwości łączenia się z internetem dla konkretnego programu.

Polecane posty

Witam! Temat mało związany z WH-iem ale zdecydowałem się tutaj napisać. Chodzi mi o to, czy w systemie Windows XP mogę jakimś sposobem zablokować możliwość łączenia się z internetem dla konkretnego programu? Chodzi mi o to aby nie ściągał on aktualizacji. Konkretnie aktualizacji która psuje cały program, no ale mniejsza z tym.

 

Myślałem nad ustawieniami zapory windows, ale to nie działa (zablokowałem tam możliwość odbierania pakietów dla tego programu) - bez efektu.

 

Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Napisz konkretnie jaki to program, a moze sprawdzenie legalnosci systemu, takiej aktualizacji chcialbys uniknac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz konkretnie jaki to program, a moze sprawdzenie legalnosci systemu, takiej aktualizacji chcialbys uniknac ? smile.png

 

Ani jedno ani drugie ^_^ Powiedzmy że się chce nauczyć i to jest w celach edukacyjnych ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Zainstaluj jakiś lepszy firewall (nie wiem czy xpkowski ma taką funkcję) i za jego pomocy blokuj połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, wypróbuję jutro. Potrzebne mi jest to do szkoły na przedmiot "Administracja i zabezpieczenia sieci komputerowych"

 

Jak komuś jeszcze przyjdą do głowy rozwiązania to proszę o info, im więcej metod tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×