Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Infinity Tech

Co o tym sądzicie ?

Polecane posty

Przeglądając oferty znalazłem coś takiego:

 

 

3pVXc.png

 

 

 

 

 

Ciekawe jak to wygląda w praktyce ale oferta cenowo jest ciekawa, znacie może podobne oferty ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tylko , że Europa. Zapewne znowu żabojady co mi w sumie nie przeszkadza a SLA 99,99%.

 

Widzę , że w cenie jest ILO / KVM IP lub IDRAC / KVM IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest netto czy brutto? Co oznacza gwiazdka? Pytanie czego tak naprawdę potrzebujesz, jest wiele konkurencyjnych ofert w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje serwera z łączem 1 GBIT , tego w Polsce nie ma.

Do tego transfer ponad 100 TB , 150 TB by było super a tutaj widzę , że wyjdzie mi to w granicach 700 zł / msc.

To są ceny brutto, szczerze mówiąc w PL nie ma konkurencyjnych ofert ;) więc nie wiem o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje serwera z łączem 1 GBIT , tego w Polsce nie ma.

Do tego transfer ponad 100 TB , 150 TB by było super a tutaj widzę , że wyjdzie mi to w granicach 700 zł / msc.

To są ceny brutto, szczerze mówiąc w PL nie ma konkurencyjnych ofert wink.png więc nie wiem o czym piszesz.

 

trzymaj - http://www.100tb.com/dedicated-hosting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA niby potrafi być nieziemsko tanio, ale jeśli chodzi o obsługę techniczną to bywa baaardzo różnie, szczególnie podle potrafią traktować klientów spoza Stanów. Do czegoś poważnego rozważałbym jednak pozostanie w Europie, przepisy Unijne pozwalają w razie jakichkolwiek kłopotów walczyć z dostawcą, w przypadku problemów z dostawcą z USA jesteśmy w czarnej dziurze, chyba, że stać nas na wynajęcie dobrej papugi w Stanach. Tyle, że to kosztuje krocie i cały interes przestaje się opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×