Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniektme

Oddam dwie domeny

Polecane posty

domwpobierowie.pl

domwtrzesaczu.pl

 

Wygasają za 14 dni - mnie już nie są potrzebne, a może komuś się przydadzą :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I ode mnie plusy za chęć oddania domen, rozumiem, że w imię idei "by SEO-gnojki nie przechwyciły" : )

Brawo.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem kiedyś domene cenowe.pl - miałem zrobić portal , nawet zakupiłem skrypt aukcyjny :P

 

Ważna do czerwca w aftermarket.pl. Mi sie raczej nie przyda więc chętnie ją oddam jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł - gratis mogę zasponsorować hosting.

Oczywiście hosting i domena całkowicie za darmo beż żadnych zobowiązań.

 

Fajnie by było jakby ktoś chciał zrobić z niej pożytek, a nie wziąść by dalej sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do oddania:

xnova-support.pl - do 24 miałem prowadzić forum o tym skrypcie, ale znudziło mi się biggrin.png Ruch 22 uu.

http://sympatia.nl/ - nie wiem do kiedy ważna

economy-rp.pl - forum, baza, domena

wspominam.com.pl - oddam za piwko zestaw, lecz bez licencji na skrypt (można korzystać bez licki na własną odpowiedzialność) domena ważna jeszcze z 10 miesięcy, miałem zająć się tym portalem, ale na tym się skończyło.

 

Oddam jeszcze: Nexusmt.pl - możliwe, że dołożę forum i bazę danych Mybb, jak tylko to znajdę, na którymś serwerze. Forum było o metinie 2 biggrin.png

 

W razie zainteresowania PW

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić oddzielny dział w giełdzie "Oddam" ? W tym miesiącu spadło mi 6 domen niektóre z działającymi serwisami, a nawet nie pomyślałem żeby napisać na forum, tylko pytałem po znajomych. Gdyby był taki dział, to z pewnością przypomniałbym sobie o nich wcześniej i oddał któremuś z forumowiczów. Często się zdarza, że oddaję swoje projekty za free, bo o nich zapominam, albo nie chce mi się ich kontynuować :P może warto o tym pomyśleć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Mam jeszcze do oddania Freestats.pl (PR 1) - domena, hosting (jupe na rok), licencja na skrypt

 

W zamian oczekiwałbym tylko 1 linka w stopce strony. Kontakt tylko na PW.

 

Jeśli można, to proszę o sklejenie moich postów.

 

 

Chciałbym jeszcze dodać do powyższego postu, o nowym dziale "Oddam" - jeśli byłaby opcja stworzenia takiego działu, to tylko żeby był widoczny dla zarejestrowanych użytkowników.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×