Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin Parzyński

[WYKONAM]Naturalne (ręczne) BackLinki, WHITE HAT SEO, TANIO, PROFESJONALNIE, SKUTECZNIE.

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Moja oferta jest prosta! Wiadomo, że aby nasza strona miała wysoką pozycję w wyszukiwarce, musi do niej prowadzić dana ilość linków. Natomiast ja wychodzę Ci naprzeciw i oferuję umieszczenie Twojego linku w 100,200,500 i więcej wypowiedziach na RÓŻNYCH forach internetowych, które mają PR większy niż 1 oraz linki wychodzące z atrybutem dofollow.

 

Jest to usługa naturalnego linkowania w treści wypowiedzi!

Takie naturalne linkowanie jest zgodne z wytycznymi Google i o wiele bardziej "lubiane" przez wyszukiwarkę niż płatne linki w stopce serwisu!

 

Wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi Google, Google takie linki odbiera jako naturalne linkowanie, więc uzna takie linki za bardziej wartościowe niż linki z farm linków.

 

Oczywiście, że możesz kupić np. 100 różnych for po 2 wypowiedzi z Twoim linkiem na każde forum lub 25 for po 4 wypowiedzi na każde. Ta kwestia już zależy od Ciebie smile.png

Linki będą w treści wypowiedzi umiejętnie wplecione w dyskusję (nie zostaną usunięte).

 

Cena wynosi 90 zł. za 100 wypowiedzi, 160 zł. za 200 wypowiedzi itd. Każda wypowiedź = inne forum = inne IP! Po zakończeniu zlecenia dostajecie Państwo raport w postaci linków do wszystkich wypowiedzi!

 

Kontakt: 1191004.jpeg

 

Gwarantuję wzrost pozycji po wykonaniu tego zlecenia! Przykładem jest strona impulsoficyna.com.pl która była na 4 stronie w Google na 39 pozycji na frazę "księgarnia internetowa". Po skorzystaniu z mojej oferty, strona jest obecnie na 17 miejscu, przegoniła na frazę "księgarnia internetowa" strony takie jak pwn.pl, kdc.pl czy helion.pl

 

Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług. Gwarantuję, że będziecie Państwo zadowoleni.

Edytowano przez Marcin Parzyński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×