Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Kupię] Skrypt na podobieństwo : fotowpada.pl

Polecane posty

Gość

Tak jak w opisie, w sumie sam zrobił bym ale może coś trafi się na szybko po dobrej cenie. Grafikę sam podmienię, interesuje mnie głównie taka struktura co tutaj podałem.

 

Menu główne (miejsce na reklamy), ostatnie zdjęcia, losowe, komentarze, miejsce na FB czy NK profile. Polecenia na FB lub NK, keywords na dole może być, opcja (komentarze tylko zalogowani mogą), zaś dodawać mogę tylko nowo zarejestrowani, dodatkowo wersje językowe w 2uch opcjach, układ www podobny tylko w podstronie : http://www.fotowpada.pl/displayimage-random-0--567.html (sam sobie dodał bym info, jednak prosił bym o np. najczęściej oglądane, podobne aby propozycje wyświetlało, dodatkowo aby po najechaniu zdjęcia nie wyświetlały się duże, he bo chcę zachęcić innych do www

 

 

ogólnie na WordPress dało by się to zrobić, tylko wydaje mi się, że może sobie nie poradzić no ale jak ma ktoś na WP, to chętnie skorzystam

 

P.S. te foty co dodają, oczywiście będą sprawdzane i dopiero po sprawdzeniu, będą mogłby być upublicznione, odnośnie komentarzy, chcę wprowadzić jak na WordPress wtyczki, aby nie przeklinali

 

prosta www, bez kombinowania (jednak brak mi na to czasu, dlatego szukam kogoś kto by to złożył w kupe szybko)

grafikę, sam podmienię

 

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu bezpośrednio na PW lub @ : donlupak@gmail.com

DonLupak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać fotowpada jest na coppermine, jest to skrypt na licencji GPL, więc możesz do nich napisać, aby przysłali ci cały kod strony. Zgodnie z tą licencją muszą to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×