Skocz do zawartości
Achi

Hosting dla portalu i stron dla małych firm

Polecane posty

Witam poszukuje hostingu pod portal informacyjno-turystyczny coś w stylu www.odkryjbeskidwyspowy.pl. Portal ma być bazą informacji - zdjęć, filmików, kilku użytkowników dodających informacje, strona będzie oparta na wordpressie. Do tego planuje wykorzystać serwer na małe strony firmowe również oparte na wordpressie.

Zależy mi na:

- nieograniczonym transferze

- dużej przestrzeni na www (powyżej albo co najmniej 250 GB)

- dużej bazie danych

- łatwości obsługi - tworzenia katalogów na różne strony i podpinania różnych domen (również tych zakupionych poza firmą hostingową) do tych katalogów i kont mail do domen

- dobrym i szybkim wsparciu technicznym

- szybkości i niezawodności działania

- cena

 

Nie jestem specjalistą w sprawie hostingu więc proszę wybaczyć nieprofesjonalny opis. Budżet na hosting wstępnie to 300-600 zł rocznie.

Edytowano przez Achi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie znajdziesz 250 gb miejsca na sharedzie - i napewno nie za 300 zl rocznie.

 

Napewno ci az tyle tego potrzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Górną granicą jest oferta z www.ovh.pl/hosting/, rozważam tam pakiet Biznes, jeśli będzie lepsza oferta to chętnie skorzystam.

 

Być może za dużo tego miejsca napisałem, ale nie orientuje się kompletnie ile taki portal może miejsca zająć, przez kilka lat wrzucania zdjęć czy filmów może trochę się tego uzbierać. Dodatkowo chciałbym hostować klientom robione przeze mnie jakieś proste stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz same stronki bez baz danych to ok, ale zauważ że tam masz limit na ilośc i rozmiar bazy danych.

 

Myśle że dla ciebie dobry bedzie jakiś VPS z directadmin, bądź też jakies duże konto reseller.

 

Wtedy możesz kazdemu klientowi dawać osobne konto i nie martwisz sie o limity baz danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zachęcam do skorzystania z oferty Site5, link u mnie w podpisie.

Korzystałem również z niemałym serwisem i nie było problemu.

Na pewno na początek jest to lepszy wybór niż inwestowanie w dużego dedyka, którego prędzej bądź później będziesz musiał pewnie nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250GB i shared, przyjmie Cię szybko wiele firm ... jeszcze szybciej wylecisz i będziesz szukał kolejnej.

zapomnij o kwocie 600 zł. na rok jak to ma działać i nie chcesz się męczyć

Nie patrz tylko na ilość, transferu i dysku, jak coś jest tanio i dużo to ma inne ograniczenia, inaczej się nie da

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może oferta webIQ ? myślę, że 120 GB spokojnie wystarczy na wiele lat działania, taki pakiet LARGE oferują : http://webiq.pl/Hosting-Łódź, stabilny szybki serwer zlokalizowany w centrum Polski. Poza tym co jakiś czas darmowo zwiększają ilość przestrzeni, co jakiś czas coś gratisową dają i poszerzają ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×