Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igorek

Phot Shop CS4 - problem z czcionką

Polecane posty

Witam,

posiadam PS CS4 Probate. Mój problem jest z czcionkami. Wszystko działało kiedyś bez problemu. Nagle próbuje coś napisać w dużej czcionce 40. Był już jeden napis tą czcionką i wyświetlał się. Zmienijszyłem czcionkę do 8 i pokazała się większa niż ta czcionka napisana 40. Co może być nie tak. Tak jest z każdą czcionką. Napis był napisany w jednej i tej samej czcionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie jako ucznia 1 technikum na PS za prawi czy ponad 3000 zł. A używam na potrzeby własne jedynie i do nauki a i tak za bardzo nie potrafię go użyć. A co do tych czcionek pomoże ktoś

 

Czyli uruchamia się bez instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie stać, to nie używasz. Proste.

Jest kupa innego softu, nie musisz mieć Photoshopa CS4.

Możesz iść do wakacyjnej pracy i po wakacjach poszukać jakiegoś CS1 czy coś, coś wykombinować i wydasz te 5 czy 8 stów. W ten sposób rodzi się psucie rynku, masakra.

Masz jeszcze zniżki różne, chyba dla uczniów też są tanie edycje, wiem, że dla studentów i nauczycieli.

Nie wiem, trza pokombinować.

 

Apeluję o nie pomaganie. Tylko dobry humor powstrzymuje mnie przed raportowaniem.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz CS-a wystarczy Ci elements

http://www.cortland.pl/adobe-photoshop-elements-v.10-pl-win-licencja-edukacyjna.html za 274 wersja EDU

http://www.cortland.pl/adobe-photoshop-elements-10-win-pl.html za 355 wersja BOX

 

Jak chcesz się uczyć to zainwestuj w naukę choćby te 300 zł a nie kradnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że można kupić tani jako uczeń.

Snopsi powiedz mi w jaki sposób psuje rynek, w taki że obrobię sobie zdjęci, które wstawię na FB, czy taki, że wykonam dla koleżanki obróbkę zdjęcia. Rozumie gdybym był grafikiem i robił bym prace za kasę. Lecz dla mnie grafika jest zupełnie czarną magią i chcę się nauczyć kilku rzeczy i tyle. Ale prośba o pomoc na tym forum w większości przypadków nie jest możliwa. Proszę moderatora o usunięcie i zamknięcie tematu. Jak by sprawdzić twój komputer ciekawe ile softu było by nie legalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by sprawdzić twój komputer ciekawe ile softu było by nie legalnego.

Nie mierz innych swoją miarką.

 

Poza tym wybrałeś sobie najtrudniejszy z możliwych programów i do tego płatny.

Masz całą masę innych i darmowych programów w których obrobisz sobie zdjęcia wspomniany gimp czy np. Paint.NET

 

Pierwszy link z google - http://shp.net.pl/files/categories/obrobka-plikow-graficznych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale mógł by ktoś mi udzielić tylko jednej informacji odnośnie tej czcionki a nie robić spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Igorek od tego się zaczyna, że bierzesz Photoshopa, na którego inni bulą kilka tysięcy i używasz niby do fotek na FB (WTF? PS do fotek na FB? Po CO?), a potem "a, może stronkę zrobię tacie, bo ma firmę to po co ma płacić" i robisz stronkę za kieszonkowe. Lipną, syfną, darmową stronkę, na darmowym hostingu, zrobioną warezowym PS-em. TO jest już patologia.

Skoro jesteś amatorem, to nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, prosta kwestia. Kup sobie Corel Paint Shop Pro za 3 stówy i masz super narzędzie do zdjęć. Ba, można nawet edytować zdjęcia w darmowych programach typu GIMP czy Paint.NET.

 

A ja? Ja w ogóle nie mam nielegalnego softu, nawet za Total Commandera zapłaciłem. I nie mówiłem sobie "etam, taki tam syfiasty mały programik, przecież ja tylko czasem sobie przejrzę zawartość dysku" - nie ma tak. Używasz - płacisz. Płacisz - używasz.

 

Zresztą regdos już odpisał to, co ja bym napisał, odnośnie miary...

 

A i BTW.

nielegalny piszemy razem

 

Na pytanie nie odpowiem, bo piratom nie pomagamy.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taty nie mam. A nwet gdybym miał zrobił bym mu za free a nie za kasę. Widać, że dla ciebie się tylko kasa liczy i nic po za tym.

 

Zamknąć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakbyś miał tatę z firmą to uwierz mi - nie zrobiłbyś tego za darmo, tylko za plejstejszyn/"na kino" itd.

Nie, dla mnie nie tylko kasa się liczy, co widać choćby po moim wątku, w którym oddaję za darmo domeny.

Znowu zonk z ocenianiem ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jawnie chwalisz się z posiadania nielegalnego softu, następnie zarzucasz to samo innym,a później jeszcze jesteś dumny z takiego postępowania?

Świetne podejście smile.png

A co jeśli to Ty byłbyś wydawcą oprogramowania? Też byś dawał użytkownikom 'za darmo' bo to tylko 'do zdjęć na FB'?

 

 

@up, Sponsi, przesadzasz :)

Sam mam rodziców, którzy prowadzą firmę,i jakoś dla mnie pomoc im w czymś,to tak samo jak np. wyniesienie śmieci w domu. Skoro cały czas jestem na ich utrzymaniu, to czemu miałbym chcieć od nich pieniędzy za zrobienie czegoś?

Edytowano przez Pienio69 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pienio69 taraaa...

Jestem pewien, że wiesz o co mi chodziło, bo w sumie napisałeś w podobnym tonie... no właśnie - jesteś na ich utrzymaniu, wiesz, to w pewien sposób była przenośnia, że "za kieszonkowe". Nawet żona za darmo nie daje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×