Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

niestety dostałem dziś odpowiedź z serwisu i nasza firmowa drukarka (oki b430d) już więcej nie będzie nam służyć. Rozpoczęliśmy nowy miesiąc i mamy w firmie trochę dokumentów do druku.

 

W związku z tym pilnie poszukuję dobrej laserowej drukarki. Dobrze jeśli będzie miała wbudowany duplex i ethernet lub wifi. Papier koniecznie musi być w zamykanej szufladzie, a nie wystający gdzieś przed drukarkę. Sama drukarka powinna być wytrzymała, szybka i względnie tania. Względnie tania, czyli: cena około 400zł, jeśli jest jakaś super drukarka za 500zł, to oczywiście dołożymy ;). Drukujemy dosyć mało - powiedzmy, że około 100 stron miesięcznie, przy czym liczba ta stale rośnie, a czasami pojawiają się dokumenty po 60 stron do jednorazowego wydruku.

 

Przeglądałem drukarki i wpadła mi w oko: http://proline.pl/?p=SAMSUNG+ML-2955DW niestety ciężko znaleźć cokolwiek o tej drukarce, ciężko też o zamienniki.

 

Druga opcja to http://proline.pl/?p=BROTHER+HL-2240D (lub odpowiednik bez dupleksu).

 

Chętnie poznam Wasze opinie i propozycje innych drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z samsungiem , mam 3 szt które leżą do wyrzucenia, kup sobie dell np 3115 ( na allegro wyrwiesz dobrą szt za 900 zł )

tonery starczają po 8000 stron, a koszt proszku i chipu to 40 zł za kolor, nic tańszego nie znalazłem w użytkowaniu, a jak czarno-białą to kup dell 1135 ( jedna i druga to kombajn drukarka, skaner,fax, i pracuje w lan ) 3115 zarządzasz przez www ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt chyba zbyt rozbudowany jak na nasze potrzeby, no i przekracza budżet. Przy tych 100-200 stronach miesięcznie koszt tonera nie jest aż tak dużym problemem. Na razie celuję w drukarki nowe - z gwarancją (najlepiej 2-3 lata).

 

FAX nie jest potrzebny, a skaner mamy osobno bardzo dobry. Dzięki za propozycje - być może przydadzą się w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odradzam ci samsung, poczytaj opinie na np elektroda.pl gdzie opisują ludzie perypetie ze sprzętem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim poście skupiłem się na drukarkach Brother. Mają 36m gwarancji, a ceny są ciekawe. Na razie musimy stwierdzić czy duplex i ethernet są warte swojej ceny.

 

Aktualnie na tapecie HL-2250DN i jego tańsze odpowiedniki (bez duplexu, ethernetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×