Skocz do zawartości
Infinity Tech

Pomoc w kontakcie z Francuska firmą

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję osoby , która by pomogła w kontakcie z Francuską firmą hostingową , nie chodzi o OVH :)

 

Generalnie firma ta chyba przyjmuje klientów tylko z Francji ale chciałbym to potwierdzić.

 

Pomoc może być odpłatna.

 

Kontakt PM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie firma ta chyba przyjmuje klientów tylko z Francji ale chciałbym to potwierdzić.

 

Jest to nielegalne w Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to nielegalne w Unii.

 

Co ja na to poradzę : ) maja serwery tańsze od OVH pod względem jakości i obsługi klienta.

Innej alternatywy dla OVH nie ma niestety :F ale jak widać żabojady się izolują.

 

Edit: Sprytni są , mają po prostu możliwość płacenia jedynie w francuskiego konta z tego co widzę, ktoś ma możliwość pomocy ??

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci zabroni założyć sobie konto we francuskim banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu chyba potrzebny jest francuski adres.

 

Czy ta firma nie ma płatności poprzez Paypal? Zapytaj się ich, wiele firm posiada konto Paypal i nie ma takiej informacji na stronach z ofertą.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu chyba potrzebny jest francuski adres.

 

No chyba tak.

 

A kto Ci zabroni założyć sobie konto we francuskim banku?

 

A polecisz coś co założę z Polski ? bo nie orientuje się kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatel EU może sobie założyć konto w banku w dowolnym kraju Unii. Znam przypadki Polaków mieszkających i pracujących w Polsce i posiadających konta w bankach na terenie Niemiec czy UK. Większości banków wystarczą kopie dokumentów, procedura założenia konta jest taka sama jak w przypadku założenia konta w banku na terenie RP przez internet.

 

Sprawdź http://www.credit-agricole.fr - chyba u nich da radę (niestety moja znajomość francuskiego jest bardzo mocno ograniczona, więc szerszej pomocy Ci nie udzielę).

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem swojego czasu do polskiego banku i powiedzieli mi ze potrzebuje polski adres, ja takiego nie mam, więc coś w przepisach chyba nie dopatrzyli. W UK też musisz mieć adres lokalny, nie założą Ci chyba konta z adresem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatel EU może sobie założyć konto w banku w dowolnym kraju Unii. Znam przypadki Polaków mieszkających i pracujących w Polsce i posiadających konta w bankach na terenie Niemiec czy UK. Większości banków wystarczą kopie dokumentów, procedura założenia konta jest taka sama jak w przypadku założenia konta w banku na terenie RP przez internet.

 

Sprawdź http://www.credit-agricole.fr - chyba u nich da radę (niestety moja znajomość francuskiego jest bardzo mocno ograniczona, więc szerszej pomocy Ci nie udzielę).

 

Postaram się coś tutaj zdziałać co nie mniej nie zmienia faktu iż potrzebuję kogoś kto teraz byłby w stanie pomóc.

 

 

Taki serwerek chce zamówić:

 

HPŽ Proliant DL120

 

1x Intel Xeon E3-1220

4x 3,1GHz, 64 Bits, Virtualisation

16 Go DDR3 ECC

2 x 2 To SATA2 Raid 0 / Raid 1 HARD (P410)

Connexion: 1 Gbit/sec (Trafic illimité)

 

W cenie 99 Euro z vat / msc , bez kosztów instalacji ... gdzech nie spróbować takiej propozycji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać zależy od banku. DB takich problemów nie robił, znajomi zakładali tam konta w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Glanpolnet poprosił mnie o pomoc, i rozmawiałem z nimi na czacie. Dostałem odpowiedź że ich usługi są oferowane jedynie dla rezydentów Francji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech no to lipa, postaram się znaleźć kogoś kto mieszka we Francji i mógłby pomóc.

Strasznie te żabojady są zamknięte na świat, a szkoda bo bym nawet kilkanaście maszyn u nich zakupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A postrasz ich, że jak nie zgodzą się na wydzierżawienie Ci serwerów, to ich podpierdzielisz odpowiednim organom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A postrasz ich, że jak nie zgodzą się na wydzierżawienie Ci serwerów, to ich podpierdzielisz odpowiednim organom wink.png

 

Tak i potem przy byle czym po zapłacie zablokują serwer : >

Tak to jest , że jak ktoś chce to na siłę zawsze Cie upierdzieli jeżeli tylko będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak i potem przy byle czym po zapłacie zablokują serwer : >

Tak to jest , że jak ktoś chce to na siłę zawsze Cie upierdzieli jeżeli tylko będzie chciał.

To nie jest Polska, nie mogą tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja mogę napisać nie ma problemu ;P A po jakimś czasie będziesz mógł kupić i nikt się nie doczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać nie ma problemu ;P A po jakimś czasie będziesz mógł kupić i nikt się nie doczepi smile.png

 

Jakbyś mógł to by było super, nie ukrywam że opinie ma ta firma świetne a cenowo są na poziomie niedostępnym u innych providerów.

 

Ciekawe co odpiszą ? ... merttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mówili że nie prawda, i jakby ze mnie się śmiali... Powiedziałem że mój adwokat się z nimi skontaktuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili że nie prawda, i jakby ze mnie się śmiali... Powiedziałem że mój adwokat się z nimi skontaktuje ;P

 

W UK jest urząd który się nazywa OfCom, wystarczy podać tą nazwę do operatora i stanie się cud ;)

 

Na pewno we Francji też jest taki urząd.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to żabojady jedne , z nudów rozeznam się w temacie i wyślę im jakiegoś emaila.

To zwykłe prostactwo jest najwidoczniej : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę w sieci i podałem im to

http://ec.europa.eu/.../move/64/fr.doc

http://ec.europa.eu/publications/booklets/move/64/pl.doc (PL wersja)

Polski odpowiednik to chyba UOKIK we francji http://www.autorited.../user/index.php

 

Te linki co podałeś im, nie dotyczą dyskryminacji obywateli innych państw UE.

 

http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/shopping-abroad/buying-services/index_en.htm

 

Wyślij im to powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×