Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Max25

[reseller] 10GB/b/o lub 3TB

Polecane posty

Witam,

 

Wiem, że podobnych wątków było już wiele, ale postanowiłem napisać własny ze względu na indywidualną ofertę.

Prowadzę stronę gdzie w ciągu jednego wieczoru było 500 odwiedzin, które "kosztowały" mój serwer aż 25GB transferu. Przy obecnym limicie moja strona zablokowała by się bardzo szybko.

Chętnie poznam oferty firm. gdzie można zakupić interesujące konta reseller o pojemności 10GB

W zamian za zwiększony transfer, chętnie umieszczę banner usługodawcy na stronie.

 

Teraz tak patrze....

Co sądzicie o Nazwa.pl? jest napisane, że niby bez limitu transferu. Wiem, że to nie reseller ale trudno.

 

Mały EDIT: właśnie moje konto zostało zablokowane. Przekroczyło niestety limit transferu sad.png

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Max25 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pliki graficzne. Nie wiem czy mogę tu podawać linka do strony, ale jest to strona podobna do kwejka, demotywatorów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama pojemnośc jest ok, ale wątpie że dostaniesz gdzies realnie tyle transferu (3tb) na resellerze

Popatrz sobie na serwery vps - jak nie znasz sie na obsludze vps-a to "VPS z DirectAdmin", "hosting dedykowany" itp. w zaleznosci która firma jak to nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że są VPS'y z Direct Admin smile.png ale w wielu firmach nawet na VPS;ach ten transfer jest za mały.

a jak to wygląda w przypadku Nazwy.pl to ich konto www za 300+Vat? Niby mają napisane, że bez limitu transferu.. Może tam się przenieść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np w biznes-host.pl jak kupisz vps z opcją portu 10mbit to tym zrobisz około 2TB ruchu. Niby transfer nielimitowany, ale nabijesz tyle transferu na ile pozwoli łącze.

Tak w ogóle to jaki masz budżet?

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety transfer jest bardzo drogi, jeśli szukasz czegoś tańszego to tylko jakieś firmy bez limitów, ale tam masz przeważnie obcięte łącze i pewnie mocno zapchane.

 

Nie wiem jak jest w nazwa, ale jak firma z ofertą nielimitowanego transferu "zobaczy" że używasz go z byt wiele, delikatnie Tobie podziękują za współpracę.

 

Za 300 złotych +VAT dostaniesz zwykłe kont o super jakości, ale nie z takim transferem.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć więcej to kupujesz albo mniejszy port bez limitu albo płacisz za transfer. Niestety łącze i transfer kosztuje i jak chcesz miec jasno zapewnione parametry to trzeba dopłacić - kazda firma ci coś zaoferuje dla twoich potrzeb.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to jaki masz budżet?

 

Kurczę, szczerze to nie myślałem o cenie jako priorytet. Hmm za konto gdzie mam poczte płace 100, za resellera ok 300.

To myslę, że mój budżet to 50zł/m-c. Nie chce tu nikogo obrażać, czy dostawać usługi za pół darmo. Nie wiem czy 600 rocznie to dużo czy mało za świadczenie takich usług o jakie proszę. Nie znam się, więc wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mało, to już lepiej zainwestować w dobre konto www.

Resellery masz tu www.vipower.pl/Konta-Reseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi.pl i dedyk za 80 zł / msc.

Masz 5 Tb transferu i rozsądne łącze.

12 x 80zł = 960zł Załozyciel tematu ma budżet 600zł

Bierzesz wgl po uwage konfiguracje tego wszystkiego, czego użytkownikowi potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być to w takim razie konto www, ale z dużym transferem. Nie musi być to reseller. Nie zamierzam sprzedawać miejsca na serwerze, ponieważ nie mam statusu prawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wydaje mi się że te konto o którym mówiłeś w nazwa.pl bedzie dobre do twoich potrzeb.. jednak ja był napisał do nich z zapytaniem czy nie będzie to duże obciązenie.. podaj im jakie teraz generujesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiorę nazwe. NIby nie mają limitu transfery ale w rzeczywistości istnieje natomiast taki parametr jak:

Maksymalny transfer miesięczny, po przekroczeniu którego przepustowość pasma zostanie określona na poziomie 10Mbps

(pełna przepustowość pasma zostanie przywrócona pierwszego dnia następnego miesiąca kalendarzowego)

myslę, że ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisz nam jaki to jest transfer, szczerze powiedziawszy to w każdej firme obcinają łacze kosztem transferu albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dużo jak na konto www, jeżeli chciałbyś te konto kupić i zapłacić z góry za rok to zapytaj w nazwie czy są jakieś zniżki warto też przetestować przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jak chcesz tyle wysycić nie obciążając procesora i dysku na serwerze? Trafic Unlimited to chwyt marketingowy i może jest nielimitowany ale reszta zasobów już jest objęta limitami i za przekroczenie limitu obciążenia procesora mogą cię migiem wykopać. Na twoim miejscu zainwestowałbym w sporego VPSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu się kłócić skoro piszał na bok nazwa niby napisał obciążenie i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksymalny transfer miesięczny, po przekroczeniu którego przepustowość pasma zostanie określona na poziomie 10Mbps

Pamiętaj, że limity to nie tylko transfer, są też limity na ilość zapytań do bazy, ilość jednoczesnych połączeń itp.

Ten temat jest trochę bardziej skomplikowany i nie odnosi się wyłącznie do transferu przy takiej ilości danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a strony jak kwejk czy demotywatory to jaki mają serwer? Oczywiście wiem, że mają ogromne zyski z reklam i stać ich na serwery, ale jakie specyfikacje serwerów oni posiadają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe strony nie, ale te większe już muszą być na VPS. Takie strony zjadają ogromną ilość transferu, powodują też czasami obciążenie przekraczające dozwolone limity.

 

Takie strony są często na najmniejszych pakietach u nas jest to np. MZ ONE, jednak z czasem i tak będziesz zmuszony do upgradu, zdjęcia, filmy umieszczone na stronie są niestety bezlitosne w usługach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×