Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub Gibała

Pomoc CMS - Joomla

Polecane posty

Witam ,

Zadałem już pytanie na forum joomla ale na razie nikt mi nie odpowiedział a mi to potrzeba jak najszybciej . A więc tak :

Posiadam szablon younews_template chciałbym w hederze umieścić obrazek + odsyłacz do działu .

Nie wiem jak sie za bardzo za to zabrać .

Odsyłacz z obrazkiem to wiem tylko nie wiem jak to umieścić na headerze . (patrz zdjęcie)

post-12262-0-68841200-1330350584.txt

Edytowano przez RuMuN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Musisz zobaczyć, czy ta templatka ma pozycję top czy coś w tym stylu, możesz po kolei jakiś byle HTML ustawiać na różne pozycje brzmiące typu "top" czy coś. A potem normalnie menu dodajesz z ikonkami i git.

Ew. możesz ręcznie to menu zrobić, ale grunt, to pozycja.

Możesz też ją sam dodać do kodu, ale to już trza podłubać.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki akurat miałem pozycje w tym miejscu (u mnie ta pozycja nazywa się "inset"):) I wszystko wygląda tak jak chciałem .

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko dobrze jest , ale mam taki mały problem .

 

Jak mam dodane 5 zdjęć (25px x 25px) + mały podpis to wszystko jest dobrze , a jak dodam jeszcze z 2-3 zdjęcia to przenosi się na dół i wtedy to wszystko brzydko wygląda ;/ , jak mam to zrobić aby się w jednej linii więcej zmieściło obrazków ? - może trzeba coś w plikach css poustawiać ?

Logo mam 370px x 116 px - wiec tu z prawej strony mam jeszcze wolne miejsce (można sobie sprawdzić - www.e-trucker.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o diva o id search. Chyba tam to wrzuciłeś, z tego, co widać.

Jeśli nie o niego, to generalnie chodzi o obszar, że nie jest tak szeroki, jak trzeba.

 

PS

Obok, po prawej są takie strzałeczki - zielona do góry i czerwona w dół, ta zielona oznacza, że pomogłem,

będę wdzięczny (o ile w Piaskownicy działają heh - mogłeś to w Webmasterskim podforum dać : /

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej już sobie poradziłem w pliku layout.css był id search i zmieniłem tam rozmiar i teraz wszystko działa dobrze . Wszystko zrobione mam tak jak chciałem .

 

Temat można już zamknąć .

 

PS

Jeżeli chodzi o te strzałeczki gór/dól (reputacja) to niestety nie mogę ci dać ponieważ pisze ze mam za mało postów :( .

 

Ale bardzo ci dziękuje .

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×