Skocz do zawartości
dom

www.radiomrs.pl - Projekt radiostacji internetowej.

Polecane posty

Dziś została uruchomiona strona "Muzycznej Radiostacji".

Jeszcze do zrobienia jest parę funkcji typu top lista, uzupełnienie treścią strony.

Można śmiało odpalić player radiostacji, który otwiera się w nowym oknie. Nie ma jeszcze "Pomocy" zrobionej do niego, w której właściwie będzie znajdować się informacja o możliwości sterowania klawiszami (spacja - włącz/wyłącz, strzałki w górę/ w doł - sterowanie głośnością). Jest będzie niedługo dorobiona funkcja zmiany jakości strumienia (aktualnie leci na najwyższej jakości 128kbps).

 

Jestem ciekawy co o tym sądzicie. Projekt w pełni opiera się o muzykę opartą licencją CC.

 

Współpracujemy również z firmą LiveNet.pl, która naprawdę robi kawał dobrej roboty, zaufali nam, mamy nadzieję, że ich nie zawiedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis link??

Czytamy ze zrozumieniem? W temacie jest: www.radiomrs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ogólnie ładny wygląd. Jak się nie mylę to radio kilka razy już startowało ;P. Na serio tylko muzykę na licencji CC gracie czy to zmyła (Dużo radii teraz to robi, jak kiedyś że grają w 48kbps żeby promować piosenkę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radio jeszcze razy nie wystartowało. Na serio gramy tylko muzykę na licencji CC. Można śmiało posluchać.

Nie ma czegoś takiego, że nadajesz w 48kbps i możesz być legalny. Nawet jak nadajesz w najsłabszej jakości 24 lub mniejszej to musisz opłacać wszelkie licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo zwlekałem.. Ale nie przejmowałem się opiniami na eradiach. Licznik byl tylko dla nich. Osoby, które głębiej w tym siedziały wiedziały o co chodzi. Do dziś nie rozumieją tam paru kwestii dotyczących radiostacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×