Skocz do zawartości
rocho87

Wirtualny, hosting po 5 małych stron

Polecane posty

Czy mzone wystawia polskie fvat?

 

Jesteśmy angielską firmą i obowiązuje nas angielskie prawo podatkowe. Jednak nasze rachunki są tolerowane przez polski US i spokojnie można je wrzucić w koszty firmy. Niedługo wchodzimy na VAT, wtedy będzie to jeszcze łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. Widzę, że główne problemy dotyczą VPS na biznes-host natomiast o kontach www wszyscy w miarę pozytywnie się wypowiadają.

 

Czy mają jakąś promocję?

 

Od czegos jest bok w firmie - tam szybciej ci udzielimy odpowiedzi niz tu na forum.

 

Napisałem w zgłoszeniu na temat zniżki cool.png

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osobiście polecam Castpol, wszystkie formalności z przenosinami załatwili właściwie sami. Pomijam już, że panele się różniły i zostało to wszystko zmigrowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Wybrałem i opłaciłem na pół roku usługę w biznes-host.pl. Zobaczymy jak będzie to działać i czy kontakt będzie równie dobry jak przed wykonaniem przelewu ;-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niestety, ale najwyraźniej muszę sobie sam poradzić. Po wykupieniu konta i opłaceniu kontakt się pogorszył, i pomimo ustaleń w pomocy przy przeniesieniu kont piątek/sobota brak odpowiedzi na wysyłane tickety, oraz brak jakiejkolwiek informacji. Nie wymagam przeniesienia od wybranego usługodawcy, ale sam się zadeklarował, bo było to jednym z warunków wyboru. Na szczęście póki co opłaciłem testowo 1/2roku na niższym pakiecie. Szkoda, że nie ma informacji co się dzieje pomimo wysyłanych zapytań. Wolałbym dostać informację, że jest awaria lub cokolwiek innego i procedurę musimy przesunąć o kilka dni. Tutaj brak jakichkolwiek informacji.

 

Proszę o pomoc doświadczone osoby jak przenieść konta e-mail z panelu cPanel do DA tak aby przenieść wszystkie znajdujące sie w nich maile. Obecnie chodzą w protokole IMAP i nie chcę stracić wiadomości w skrzynkach. Jakaś instrukcja jest gdzieś w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do skryptu, który konwertuje Ci kopie zapasowe z cPanel do Directadmin: http://www.directadm...read.php?t=2247

 

Poniżej lista funkcji które skrypt przenosi:

 

ITEMS ACTUALLY CONVERTED

 

As of the current beta version, the following should convert:

  • basic account allocations
  • sub-domains
  • FTP accounts
  • POP3 and IMAP accounts
  • All mail data (Maildir and/or mbox format**)
  • Squirrelmail settings
  • addon domains
  • user home files
  • mysql databases
  • domain pointers
  • crontab entries

**If cPanel is using Maildir format and you wish to restore mail data, you must upgrade DirectAdmin (via Dovecot) to use Maildir before restoring the converted accounts

 

Ale jest zabawy z taka konwersją, przy dużych kontach może przywrócić o bóle głowy.

Powinieneś raczej szukać serwera w cPanel, tam kopiowanie nie sprawia żadnego problemu.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie przerobi konta z cP na DA. Musi to zrobić administrator, bo trzeba poprawić tam kilka rzeczy zapewne. Przy małym koncie jest to chwila roboty. Niedawno wykonywałem taką konwersje i poszła bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przeprowadzce i dla potomnych na zamknięcie tematu chciałbym kilka słów od siebie napisać o biznes-host.pl

 

Support jest ok. Plus za cierpliwość i faktycznie są pomocni. Jak za te pieniądze to naprawdę dużo z siebie dają (bez podtekstów).

Cena ok

Jakość usług testowa od około 1 tyg - zadowalająca. Strony nie są wymagające, poczta działa bez przerw i kłopotów.

 

Panel pocztowy axigen z którym pierwszy raz się spotkałem bardzo fajny, czytelny i nowoczesny, oraz wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcje. Do tej pory moim nr 1 był autorski panel do poczty przez www udostępniany przez kei.pl - obecnie na równi mogę postawić axigen.

 

Minusem był brak możliwości przeniesienia wiadomosci mail ze starego cpanelu do nowego DA/Axigen - po prostu są niekompatybilne i nie udało sie wgrać kopii wiadomości. Zrobiłem to sam na piechotę przez dysk mojego komputera z wykorzystaniem Thunderbird'a. Było kilka niedogodności, ale nawet na piechotę się udało.

 

Dane www / bazy zostały przeniesione bez najmniejszego problemu.

 

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.

 

To na tyle. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×