Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mexior

AdvertForum.Eu - Forum Reklamowe | Centrum Reklamy

Polecane posty

banner.gif

AdvertForum.Eu - Forum Reklamowe powstało z myślą o wszystkich Użytkownikach internetu prowadzących własne strony, fora, radia, sklepy internetowe, serwery gier online itp. szukających darmowej i skutecznej reklamy. Dzięki nam zareklamujesz swój serwis i przyciągniesz wielu użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka, tylko po prostu reklamujemy w tej chwili an forach gdzie ludzie mogą szukać reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tematyka ciekawa ale pierwsze wrażenie forum tragiczne, począwszy od headera po theme bo silnik forum +linki z katalogów to straszna amatorszczyzna

Edytowano przez berix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theme miał być zrobiony ale były problemy z grafikiem i tak oto został stary. Co do linków z katalogów to wiem ale w tej chwili szukam dobrej firmy która zajmie się pozycjonowaniem i wtedy je usunę a tak niech zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theme miał być zrobiony ale były problemy z grafikiem i tak oto został stary. Co do linków z katalogów to wiem ale w tej chwili szukam dobrej firmy która zajmie się pozycjonowaniem i wtedy je usunę a tak niech zostaną.

i w dodatku za 5zł top 1-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tematyka ciekawa ale pierwsze wrażenie forum tragiczne, począwszy od headera po theme bo silnik forum +linki z katalogów to straszna amatorszczyzna

 

Co jak co, ale mybb raczej szambem nie jest.

 

A sam autor tematu nie wiem po cholere chce pozycjonować swoje forum, skoro pierwszą stronę można uzyskać bez najmniejszych problemów samemu.

Trochę unikalnej treści i linków z innych forów i zaraz będziesz wiele wyżej.

Wiem co mówię, bo sam chciałem kręcić takie forum i nawet zacząłem, ale porzuciłem projekt na rzecz czegoś ambitniejszego niż zbiór śmieci w postaci linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jesli ktos ma seris i forum w subdomenie? Kategorie nieprzemyslane moim zdaniem. Polecam zrobic kategorie odnosnie tematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wtedy można zareklamować albo w kategorii z forum lub stroną - widziałem jak rozwiązywali takie rzeczy na innych forach.

A na robienie kategorii szkoda czasu, większość i tak jest zbyt durna, aby sobie dobrze kategorie pod własne forum dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem forum nie ma przyszlosci. Po co marnowac czas na oglaszanie sie tam, skoro nikt (osoby, do ktorych ma trafic reklama) nie odwiedza tej strony. W tych czasach to jedynie media/facebook/google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu jesteś w błędzie. Niby skąd wiesz że nie odwiedzają? NP. jak ktoś zareklamuje forum o grach z miłą chęcią wejdę i zobaczę jakie jest.

 

Dziennie według google analytics strona ma ~500 uników.

 

Sam na innych moich forach zauważyłem skos odwiedzin po reklamie na kilku forach reklamowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×