Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czyzio

[whm] problem z domenami

Polecane posty

Witam,

w WHM dodalem nowy wpis DNS. Jednak zrobilem to tak, ze w jednym polu wpisalem numer IP innego serwera a w drugim domene, ktora chcialem na ten numer przekierowac. Wyswietlilo mi, ze domena nalezy do mnie itp. Jednak mam problem bo nie wiem jak ja teraz mam usunac. Nie ma jej na liscie domen. Jedyne miejsce gdzie ja znalazlem to w moim cPanelu przy dodawaniu subdomen. Czy moze ktos sie spotkal z takim problemem i poradzil sobie bez udzialu administratorow serwera?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin serwera bardzo sie zdziwil jak ja to zrobilem i dlaczego nie mam tego w WHM

 

To niech się dziwi, ale domenę może przecież z kilku plików usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×