Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Szukam sponsora dla Multigamingu

Polecane posty

Gość

Witam

 

A więc słowem wstępu - jeśli nie chcesz pomóc, a nawet nie jesteś wyrozumiały, nie czytaj tego postu. Posta tego kieruję głównie do firm hostingowych.

 

 

Nazywam się Patryk 'ASSHunter' Eliasz. Posiadam multigaming, pół roczny, cztery dywizje gier, 20 osób. Zaczęło się w sierpniu od niczego. Raz było lepiej raz gorzej, ale stale całość kieruje się w dobrą strone. Jak pewnie się spodziewacie, o miejsce starają się nowe dywizje gier jak Counter Strike Source czy CoD 2. Aby gaming mógł się rozwijać potrzebne jest zaplecze techniczne. Dla każdej z dywizji muszę utrzymać przynajmniej jeden serwer gry oraz wspólny TS3. Przechodząc do sedna - szukam sponsora, nie ważne czy to duża firma hostingowa czy nie. Szukam kogoś kto będzie chciał nawiązać współpracę właśnie z nami. Nie żądam nic od nikogo i się nie narzucam, lecz liczę na odrobinę dobrych chęci. W zamian mogę zaoferować to co mam. Reklamę na stronie, gadu-gadu, partnerskich gamingach etc. Marzeniem byłoby otrzymanie jakiegoś serwera VPS. Oczywiście to nie ja dyktuję zasady, ale się staram, aby jak najlepiej wypaść:) Mam nadziję, że warto było tutaj pisać.

 

Na koniec pozostawiam kontakt do mnie:

gg: 8186874

email: patryk0493@gmail.com lub prywatna wiadomość na portalu

 

www.iniclan.pl

 

Pozdrawiam

Patryk 'ASSHunter' Eliasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę, że nie zrozumiałeś. Rynek gamingów kieruje się sponsoringiem przez firmy. Żadna dobra drużyna nie zgodzi się na grę dla organizacji, jeśli nie posiada ona zaplecza. Nie mówię tu odrazu o znalezieniu serwera dedykowanego za 300zł, lecz o jakiejkolwiek chęci pomocy jak wspomniałem w poprzednim poście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Widzę, że to Ty nie zrozumiałeś. Żadna firma nie będzie sponsorowała kolejnego gamingu, bo nic z tego nie ma. Tym bardziej jeśli ciężko wam się zrzucić po te parę zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie już mają od dłuższego czasu jakiegoś dedyka bo na ich stronce jest sporo serwerów z jednym ip na standardowych portach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

A więc słowem wstępu - jeśli nie chcesz pomóc, a nawet nie jesteś wyrozumiały, nie czytaj tego postu. Posta tego kieruję głównie do firm hostingowych.

 

Widzę, że to Ty nie zrozumiałeś. Żadna firma nie będzie sponsorowała kolejnego gamingu, bo nic z tego nie ma. Tym bardziej jeśli ciężko wam się zrzucić po te parę zł

 

Czytanie nie boli, a Twój post nic nie wnosi.

 

@kaszub1136

Tak, mamy dedyka za nasze pieniądze (to też informacja dla upierdliwych troli, które uważają, że chcę wyłudzić od kogoś pieniądze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie uważam. Jeżeli reprezentujecie dobry poziom gdzie dowodami mogą być ESL/CUP i przyszłe wyjazdy na LAN to jak najbardziej popieram szukanie sponsora bo możecie dać wtedy reklamę na koszulkach a to już daje dobrą reklamę dla sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadza się. Klan jest reprezentowany na lidze allplay oraz turniejach. W klanie dojdzie też do wymiany teamu CoD4 na bardziej aktywny i doświadczony. Oczywiście łączy się to z koniecznością stworzenia serwera. Dlatego właśnie staram sie o czysty serwer, bo daje mi większe horyzonty na rozwój. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Macie 20 osób.

Każdy da po 5 zł... daje to 100 zł

 

I nie mówie tutaj jakoby ciężko wykonać przelew, bo można sms np. w pukawce.

 

Nie do końca.

Jak byłem managerem multigamingu to tak jak kolega pisze, musiałem zapewnić w

dywizjom serwery do treningów, wejściówki na LANy, pokrywanie kosztów dojazdu przez organizacje i wiele wiele innych.

I do tego trzeba było coś jeszcze na tym zarobić.

 

Z im większym rozwojem, trzeba było również płacić dywizjom jakiś tam ekwiwalent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kamikadze

Krótko - nie. Powód prosty jak odpowiedź - $$$. Poza tym gracze porozrzucani po całej Polsce, to jeszcze wymagany poziom - Pro, bo w innym przypadku to raczej wychodzi tylko się spotkać na Lanie za własną kasę 4FUN.

 

Na obecną chwile chce zapewnić warunki do rozwoju na cup'y offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że takim aż pro na lanie nie trzeba być jak masz stalowe nerwy, nie każdy gra tak samo jak u siebie w fotelu na luzie. Przy dużych eventach jest wywierana wielka presja na graczach przez co nawet najlepsi potrafią zlamić proste akcje.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Kamikadze

Krótko - nie. Powód prosty jak odpowiedź - $$$. Poza tym gracze porozrzucani po całej Polsce, to jeszcze wymagany poziom - Pro, bo w innym przypadku to raczej wychodzi tylko się spotkać na Lanie za własną kasę 4FUN.

 

Na obecną chwile chce zapewnić warunki do rozwoju na cup'y offline.

 

Ale wiesz z drugiej strony gamingi które wybierają się na byle lana na wsi to już są bardziej prestiżowe niż te turniejów online :)

Do tego dochodzi reklama na koszulkach dla sponsora co jest dodatkowo dla was podniesieniem "klasy" gamingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale wiesz z drugiej strony gamingi które wybierają się na byle lana na wsi to już są bardziej prestiżowe niż te turniejów online smile.png

Do tego dochodzi reklama na koszulkach dla sponsora co jest dodatkowo dla was podniesieniem "klasy" gamingu smile.png

 

Tak, tak. Po dokładniejszych rozmowach pojawiła się realna wizja gry teamu CoD4 na LANie w Poznaniu. Oczywiście na wszystko przychodzi pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak parę osób wyżej pisało ci że możesz napisać do mnie, jakoś nie widzę wiadomości od ciebie.. może napisz czego oczekujesz ..

A nie nabijasz ciągle posty bezsensownymi treściami bo ty już sam czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit: Powinieneś sam szukać sponsora na własna rekę bo myślisz ze jakaś firma sama do ciebie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Edit: Powinieneś sam szukać sponsora na własna rekę bo myślisz ze jakaś firma sama do ciebie napisze?

 

Sam napisałeś. Ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×