Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matizimny

Pomoc

Polecane posty

Witam wszystkich mam do was prośbę żeby mi ktoś doradził przy wyborze vps jak najtańszy jak najlepszy.

Chce na nim postawić serwer do gry Minecraft i serwer głosowy teamsperk3 oraz stronę www czekam na szybkom odpowiedz

thx

Zgadzam się na oferty od firm.Nie wiem jak to zmienić w temacie

Edytowano przez matizimny (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podaj fundusze? Polecam Kimsufi.pl choć lokalizacja francuska.

Z polskich serwerów VPS to Biznes-host.pl. Osobiście uwazam, że stawianie

Minecrafta bez gwarantowanych zasobów to porażka to polecam zakup polskich dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 50 zł nie postawisz tego wszystkiego...

 

Lepiej kup w gamesol / pukawka / lub innej firmie serwerek minecrafta + vipower.pl - hosting www (ew. inny mniejszy do 50 zł / rok) a teamspeak poproś kogos o kanał :)

 

Tak jak napisałem wyżej - za mały budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę, że 49zł to cena netto a realnie wychodzi to koło 60zł. Niby byś coś zmieścił ale wszystko zależy od ilości slotów, bo więcej niż paru nie pociągniesz. Mogłbyś też zaoszczędzić zasoby instalując lekki serwer www i vento zamiast ts3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pod stronę i ts3

mogę podjąć współpracę z jakąś firma hostingowa mam 2 serwer cod4 i już nie długo dostanę serwer cs 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He vps za 50zł w vihost to jedynie ts3 + www ewentualnie jakis cs czy coś innego, były już tego typu tematy na forum, odradzam śtawiać mc vps z wirtualizacja ovz, na tym na tanich vps i niskich pakietach nie odpalisz nawet 10slot, jak już to kup jakiś serv. w firmie co hostuje gry + vps taniego po ts3 i www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matizimny:

Najpierw dostań ten serwer CS potem pogadamy, bo też mogę sobie napisać że za kilka dni dostanę 20 serwerów dedykowanych z łączem 100Gbit.

 

Jakbyś nie zauważył to vihost nie pozwala na stawianie minecrafta. Koszt hostingu www to śmieszne pieniądze. TS3 kup na sloty bo jak już wydziwiasz że serwer który dostałeś ci nie odpowiada i na każde twoje zachcianki w stylu "wyślij mi ikonki" nie będzie nikt odpisywał.

 

Tak wgl to po co ci VPS? Miałeś problemy z zainstalowanie htopa jedną komendą i podstawowych komend nie potrafiłeś sam wpisać tylko prosisz o pomoc skoro takowe otrzymałeś. Zwiększ budżet o jedno zero i kup małego dedyka+admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta ze strony webh.pl. Pakiet full masz za 60zł/mies (10 więcej), ale dostajesz 2x2,27Ghz i 4GB RAM i 10Mbps łącza. Na MC i pare osób TS starczy spokojnie. www duże?

 

#1 - szybkom? No raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×