Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stodesign

Pytanie o transfer domeny.

Polecane posty

Witam

 

Czy wewnetrzyny transfer domeny w az.pl ktory potwierdzam authinfo wystarczy aby byc jej pelnoprawnym wlascicielem?

Czy jesli pozniej zmienie dane rejestratora na swoje to jest juz na moje nazwisko? Jak to jest z tym kodem authinfo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie dokonasz cesji na pismie z poprzednim wlascicielem, to z tego co wiem to moze sie ubiegac o zwrot domeny, poniewaz bedzie nadal prawnym wlascicielem domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy nie mozna w az.pl wykonac cesji poprzez maila?

w home.pl wysylalem screen umowy cesyjnej, tylko z nowymi danymi i bez podpisow. i przeszlo, ciekawi mnei czy w az.pl takie cos sprawdzic sie moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w home.pl musialem wyslac formularz cesji ze skanem dowodu, z wypelniona czescia dla sprzedajacego do osoby kupujacej, osoba kupujaca wypelniala swoja czesc i podpisywala, i wysylala faxem do home.pl wiec nie wiem jak Tobie zatwierdzili "przez email" - moze i sie da, ale nigdy nie probowalem. jak udalo Ci sie w home, to napisz do az.pl czy tez pojda na taki uklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, wlasnie zrobilem podobnie, wyslalem wypelniony screen umowy + skan dowodu, tyle wystarczylo :) nowy abonent nic robic nie musial :)

sprobuje tak samo w az.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×