Skocz do zawartości
Gość thetox

nawigacja do 200zł

Polecane posty

Gość thetox

Szukam do kupienia nawigacji samochodowej ale nie znam sie kompletnie, bo nigdy nie miałem i nie wiem co moze tam być przydatnego po za pokazaniem jak dojechać i fotoradarami.

 

nawigacja do 200zł najlepiej nowa

Ważne aby miała opcje gadania gdy za chwile będzie fotoradar

menu polskie, opcje wgrywania aktualizacji map i nie wiem co tam jeszcze może być przydatnego?

A i żeby tylko nie trzeba było płacić bo kolega ma w telefonie to płaci za nawigację

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Fotoradary / Punktyh POI ma prawie każda nawigacja ale proponuję szukać tych które mają w miarę aktualne mapy i są dostępne jakieś aktualizacje do nich.

 

Z tydzień temu jechałem z Warszawy do Zakopanego z kuzynem to nawigacja "z tych tańszych" nagle mówiła "Zjechałeś z drog", "Przeliczam", "Zawróć", "Przeliczam" :)

 

Dzisiaj dostałem w rączki Lark FreeBird i wygląd fajny ale jeszcze nie testowałem w "terenie" - Tamta chyba też z tej serii ale mniejsza i starsza :)

 

 

Dane z tej nawigi:

Ram 64MB

Pamięć Flash 2GB z czego ponad 1GB zajmuje aplikacja+mapy :)

 

Jest wejście na kartę pam, słuchawki i USB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kupowałem dla rodziców nawigację Lark 50.5. Odblokowana. Wrzuciłem automapę. Latem zrobiłem z nią 4000 km po europie i dzialała świetnie. Jedynym minusem jest brak możliwości podpięcia anteny zewnętrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 2 lat korzystałem z Manta GPS060 , ale ostatnio przestala czytać karty pamięci i coś gubiła trase i lokalizacje, więc lezy na biurku jako zabytek.

 

Od kilku miesiecy używam:

http://allegro.pl/nawigacja-lark-freebird-43-3-super-cena-wys-24h-i2108240018.html

 

Wgrana na karte pamieci automapa radziła sobie świetnie po polsce, jedynie co w sobote nie mogla odnaleść przez chwile zasięgu w mieście, ale po przejechaniu kilku km sie odnalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

od 2 lat korzystałem z Manta GPS060 , ale ostatnio przestala czytać karty pamięci i coś gubiła trase i lokalizacje, więc lezy na biurku jako zabytek.

 

Od kilku miesiecy używam:

http://allegro.pl/na...2108240018.html

 

Wgrana na karte pamieci automapa radziła sobie świetnie po polsce, jedynie co w sobote nie mogla odnaleść przez chwile zasięgu w mieście, ale po przejechaniu kilku km sie odnalazła.

 

No właśnie bawię się identyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Osbługuje karty do 8GB :)

 

W maju przetestuje ją w niemczech jak dogram sobie jakieś mapki :)

 

A teraz słucham muzyki na tej nawigacji i nawet nawet jak na nawigację ciekawi mnie jeszcze jak z filmami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×