Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
N0Name

pomocy z pc

Polecane posty

Witam, robię kompa kolejnemu koledze tym razem nie chciał się uruchomić, a gdy już się uruchomił i został zainstalowany windows i próbowałem odpalić gre dokładnie NFS 2 to komputer się resetuje, myślałem ze za słaba karta graficzna bo to geforce mx400 64mb, ale akcja taka sama dzieje podczas gdy włożę pendriva i chce do niego wejść. Ramy sprawdzałem nie są uszkodzone, dysk watpie, zasilacz Tracer MGB-400ATX

ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na tej grafice to ja grałem nawet w NFS MW więc to nie to :P

 

Zasilacz pada, procek może się grzać, ram przetestuj jakimś programem z dosa a nie wyjmując jakąś bo równie dobrze mogą być wszystkie walnięte...

 

Bez dysku też się nie chciał uruchomić?

 

 

Wbij do BIOSu i obserwuj temperaturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał sie uruchomić, tyle że nie czytało dysku i napędu, tyle osob niby go robiło że nikt go nie zrobił.

 

Co polecasz pod biosa odpale to z pendriva czy jak to?

 

Temperatura w biosie w granicach 35 do 40 stopni - myślę że przy grze skoczy do 45 stopni.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kondensatory w normie? Skoro jest tam taka grafa, to reszta podzespołów też pewnie pamięta czasy, kiedy Gierek był pierwszym sekretarzem PZPR, w związku z czym każdy podzespół mógł trafić w międzyczasie szlag. Taka dodatkowa radocha z zabawy z wykopaliskami - często gęsto robią ziaziu i wbrew teoretycznie bez przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest słaby, widocznie nie wytrzymuje. To są podstawowe objawy jego końca(tak tak, piszę ciągle to samo :) )

Powiedz koledze by kupił np. Fortrona 350HLN z allegro(50zł), ewentualnie niech znajdzie jakiś markowy zasilacz i sprawdzi. Jeśli nic nie uszkodził jeszcze, to jego wymiana powinna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie nie mój pc więć nie ma co tu gadać o czasach Gierka ale pentium 4 z socket 478 mówi samo za siebie troszke stary ale jary:)

Komputer opanowany problem był taki że gra która chciałem odpalić była uszkodzona, znajdowała się również na tym penku po formacie jest okk, zrobiłem aktualizacje sterów od grafy no i smiga błędy również nie wyskakują, testuje już 3grę i wszystko śmga, ważne że dzíała to duży postęp bo zatrzymywał się na scanowaniu IDE i dalej że brak dysku.

 

Dałbym plusy ale w tym działe coś nie można odwdzięcze sie w innym :))

 

Pozdro thx :)) Closed//

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×