Skocz do zawartości
Popaprany

Czy istnieje domena .pl z mozliwością płatności smsem z grecji?

Polecane posty

Witam.

Mieszkam w Grecji i bardzo chcę kupić domenę (.pl)

Ale niestety większość hostingów posiada tylko jedną formę płatności z zagranicy czyli przelew ;/

Ja niestety nie mogę dokonać przelewu. Jedyna dorma płatności jaka dysponuję to sms lub płatność poprzez paysafecard.

 

Dlatego mam takie pytanie.

Czy ktoś zna hosting gdzie wykupie domenę (.pl) poprzez płatność sms lub przez paysafecard z zagranicy ?

 

Bardzo mi na tym zależy proszę o pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A po co do PayPal karta kredytowa ? bez karty też konto normalnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartę Debetową, nie Kredytową.

 

Możesz założyć sobie konto Paypal i wpłacić z konta pieniądze.

Ale chyba łatwiej zapłacić na konto bankowe w Polsce.

 

Gdybyś był w UK, też nie byłby problem, mógłbyś wpłacić bezpośrednio na nasze konto firmowe w HSBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych bankach nie ma możliwości wysłania przelewu za granicę, szczególnie z przewalutowaniem, w innych koszt przelewu międzynarodowego będzie wyższy niż koszt domeny. Może właśnie tak jest w przypadku banku, w którym konto ma @Popaprany?

Sprawdź, czy w Grecji PayPal obsługuje wpłaty z konta bankowego (w niektórych krajach takiej możliwości nie ma, w Polsce też kiedyś nie było takiej możliwości). Jeśli tak, to nie zastanawiaj się, tylko zakładaj konto w PayPal i płać w ten sposób. A jak nie da rady, to poszukaj może jakiegoś greckiego rejestratora czy firmy hostingowej, w której można kupić .pl-ki, w Polsce na ten przykład nie ma problemu z rejestracją domeny .gr, kilka firm ma je w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja nie mam konta w banku , karty kredytowej a ni debetowej.

Mam możliwość płatności jedynie przez sms.

A kiedy wchodziłem na paypal to żeby zasilić konto potrzebny jest przelew lub karta.

 

A ja greckich hostingów nie mogę znaleźć bo grecja jest uboga w hostingi a zwłaszcza z możliwością domeny .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość płatności tylko SMS z Grecji to niestety domeny nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wiec w Grecji paypal jest lepiej zintegrowany z bankami niz w Polsce wiec nie ma zadnego problemu z oplatami online. Tutaj problem jest inny. Potrzebujesz karty kredytowej lub zrobic przelew tradycjonalny jezeli chialbys skorzystac z uslug bardziej znanych firm hostingowych jak np. home.pl czy nazwa. Paypala obsluguje niewiele firm w PL poniewaz w Polsce sa jeszcze za wysokie oplaty i wiekszosc tych co obsluguje paypala w PL ma go zintegrowanego z Dotpayem a to sa nieoplacalne koszty w porownaniu z cenami domen na rynku. Ale np. hoseo.pl czy az.pl obsluguja paypala. Rowniez domene pl mozna w wielu polskich firmach hostingowych na pierwszy rok otrzymac za darmo wiec zalecam tak sprobowac. Ja w Grecji do zakupow online posiadam i uzywam karte visa z Bank of Cyprus, ktora mam rowniez zintegrowana z paypalem. Mozesz sie tez skontaktowac zemna na PW a ewnetualnie pomoge Ci zaplacic za domene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×