Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hektor

Paypal - jednorazowy użytek

Polecane posty

Potrzebuje dokonać jednorazowego zakupu, do wyboru mam Paypal lub obciążenie konta przy wykorzystaniu numeru CVV karty bankowej.

 

Numeru CVV nie chcę podawać, a PayPala dla jednego zakupu też nie chcę zakładać.

 

Związku z tym mam pytanie czy ktoś używa Paypala i wykonałby płatność za mnie, ja przeleje pieniądze na konto w banku tej osobie.

 

Czy ktoś z użytkowników może polecić jakąś wiarygodną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś nie pójdzie z zakupem towaru to wtedy najgorzej wyjdzie ten co chciał pomóc.

 

Podawanie kodu CVV przy płatności kartą to normalne, nie masz się czego bać, popatrz tylko uważnie która firma obsługuje takie płatności i czy strona jest szyfrowana prawidłowym certyfikatem. Większość banków (nie wiem jak to jest z bankami w Polsce, ale w Uk do podstawa) zabezpiecza takie transakcje dodatkowym kodem, wtedy nawet sam CVV nie wystarczy. Z drugiej strony założenie konta Paypal to też żaden problem, Paypal jest bardzi popularny na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

PayPal jest może i w świecie znany, niestety w PL wciąż ma go mało ludzi, nie jest zbyt popularny. Szkoda. Konto jest za free, można mieć saldo w wysokości 0,00 i jest OK. Sam założyłem PP zaraz jak się tylko w PL pojawiło i przez długi czas z niego nie korzystałem, teraz czynię to regularnie. W końcu co ci szkodzi założyć ,,na kiedys" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@m-zone - w polskich bankach przynajmniej niektorych tez sa takie zabezpieczenia, np. w bzwbk tzw. 3D-secure, ale nie zawsze jest to wymagane, szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy natomiast paypal to podstawa teraz, a aktywacja podstawowego konta trwa krótka chwile, ogólnie jest to szybki i pewny sposób płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×