Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Karpaj

Serwer VPS z Direct Adminem

Polecane posty

Witam, chcę poznać opinie użytkowników, a także propozycje firm, na temat najlepszego VPS z Direct Adminem na forum. Wymogi oczywiście typowe - jak najtaniej, za jak najlepszą jakość.

Na VPS prawdopodobnie będzie tylko i wyłącznie forum (obecnie 700unik/dzień, ze względu na zmianę domeny, niedługo powinno się dwukrotnie zwiększyć).

 

Firma musi być stabilna - obecnie mamy wielkie problemy z tym, forum często na pare minut zawiesza się tworząc database error...

 

Silnik naszego forum to vbulletin, 4.1.10.

 

Siedzieliśmy już dawniej na VPS od unixstorm, jednak jak na cenę, to parametry są trochę zbyt niskie, no i dochodzi kwestia kupna direct admin na własną rękę.

 

edit : preferujemy Polską lokalizację serwera.

Edytowano przez Karpaj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę poznać opinie użytkowników, a także propozycje firm, na temat najlepszego VPS z Direct Adminem na forum. Wymogi oczywiście typowe - jak najtaniej, za jak najlepszą jakość.

Na VPS prawdopodobnie będzie tylko i wyłącznie forum (obecnie 700unik/dzień, ze względu na zmianę domeny, niedługo powinno się dwukrotnie zwiększyć).

 

Firma musi być stabilna - obecnie mamy wielkie problemy z tym, forum często na pare minut zawiesza się tworząc database error...

 

Silnik naszego forum to vbulletin, 4.1.10.

 

Siedzieliśmy już dawniej na VPS od unixstorm, jednak jak na cenę, to parametry są trochę zbyt niskie, no i dochodzi kwestia kupna direct admin na własną rękę.

Zerknij na naszą ofertę http://www.freecast.pl/vpsopenvz.html Serwer VPS juz od 15 zł +40 zł Direct Admin wersja PL w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu biuro@freecast.pl

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerów VPS + Directadmin:

https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?cmd=module&module=25&cid=177

Miesięczny koszt 55 złotych miesięczne (wliczona darmowa instalacja panelu Directadmin przez naszych techników).

 

Także dostępne wyższe pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów VPS dostępnych na stronie www.Livenet.pl http://livenet.pl/engine/?serwery-vps,15 Lub serwerów VPS z gwarantowanymi parametrami http://ncgroup.pl/engine/?6,serwer-vps-vmware

 

Przy obu ofertach istnieje możliwość instalacji panelu DirectAdmin.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w biznes host vps z DA ale od dzisiejszej nocy cos się dzieje z moim serwerem strasznie wolno wczytują się witryny i był pad na około 2 godziny mojego serwera w nocy i od tamtej pory przez cały dzien serwer jest dziwnie obciążony i wolno wczytuje witryny. Biuro obsługi mówi ze to przez złą optymalizacje kodu na stronie alenie wiem czy to akurat jest problem po stronie kodu bo jeszcze wczoraj w dzien wszystko chodziło płynnie i fajnie.

 

Nie wiem czy ci polecać Bizneshost mają tanio i puki co było fajnie u nich ale od dzisiejszej nocy zaczyna się coś psuć i jak będzie tak jak teraz to raczei i ja się od nich będe wynosił gdzie indziej.

 

Mieli z 11 na 12 lutego przerwę konserwacyjną i od tamtej pory serwer mój działa gożej jak przed przerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty:

http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

W przypadku pytan prosze o kontakt pod bok@biznes-host.pl

 

 

ja mam w biznes host vps z DA ale od dzisiejszej nocy cos się dzieje z moim serwerem strasznie wolno wczytują się witryny i był pad na około 2 godziny mojego serwera w nocy i od tamtej pory przez cały dzien serwer jest dziwnie obciążony i wolno wczytuje witryny. Biuro obsługi mówi ze to przez złą optymalizacje kodu na stronie alenie wiem czy to akurat jest problem po stronie kodu bo jeszcze wczoraj w dzien wszystko chodziło płynnie i fajnie.

 

Nie wiem czy ci polecać Bizneshost mają tanio i puki co było fajnie u nich ale od dzisiejszej nocy zaczyna się coś psuć i jak będzie tak jak teraz to raczei i ja się od nich będe wynosił gdzie indziej.

 

Mieli z 11 na 12 lutego przerwę konserwacyjną i od tamtej pory serwer mój działa gożej jak przed przerwą.

 

Mieliśmy przerwe z 11 na 12 lutego w nocy, była o tym mowa i każdy klient otrzymał takie info.

 

Proszę nie pisac kłamstw. Najpierw Pan nam pisze o kilku godzinach przerwy, teraz o 2 co równiez jest nieprawdą. Była przerwa klikanaście (ok. 15) minut spowodowana awarią sprzętową.

 

Wysłał Pan do Nas dzisiaj kilkanaćie wiadomości i zasypał mnie na czacie pytaniami. Udzieliłem Panu wyczerpujących informacji poprzez obydwa kanały, jeśli jeszcze ma Pan pytania to zapraszam na bok.

 

Pozdrawiam.

Marek Drzewiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nikogo urazić jeżeli chodzi o ścisłość, zasypałem pana pytaniami ponieważ miałem problemy dziś z serwerem jeżeli chodzi o przerwę to dobrze wiedziałem ze z 11 na 12 będzie przerwa techniczna ale z tego co wiem wczoraj był 13 a z 12 na 13 a dokładnie 13 nad ranem padł serwer na jakiś czas nie powiem dokładnie ale była to dość długa przerwa.

W sumie niema tu o czym pisać puki co jestem u was mam usługe wykupiona na cały rok a korzystam z niej około tygodnia jezeli chodzi o serwery vps. Tez mam u was konto hostingowe i tez dobrze działa.

Wiem ze czasem każdemu zdarzają się awarie i to w sumie tyle w tym temacie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×