Skocz do zawartości
adell1877

Poszukiwania firmy z branży IT

Polecane posty

Poszukuję firmy z branży IT, która zapłaci za zakodowanie layotu + podstrona + modyfikacje do drupala + inne drobne elementy. Koszt całego projektu to cena około 2000zł netto. W internecie jako forum działamy od roku. Layout jest już zaprojektowany i zapłacony. Należy go tylko zakodować do drupala i wdrożyć moje pomysły. Niestety to już przerasta zasobność mojego portfela jako studenta.

 

Może opisze teraz sam pomysł:

Chcę stworzyć portal komputerowy. I pewnie sobie Państwo myślicie – kolejny? Po co? Nikt jeszcze w Polsce nie robi takich rzeczy w internecie na wielką skalę. Nawet pclab czy inne wielkie portale. A ja sam osobiście nie widziałem ani jednej recenzji. Odbiorcą tych artykułów byłyby osoby prywatne jak i firmy przede wszystkim. I to bez względu na to czy są to rozbudowane czy jednoosobowe. Z czasem na pewno zyskalibyśmy oglądalność, tym bardziej, że to nie jedyny mój pomysł. Kolejny pomysł jest powiązany z pierwszym. W Polsce też jeszcze nikt tego nie robi, ale za granica juz tak. Jednak jest to może kilkanaście firm.

 

Więcej nie chce zdradzać. Na początek potrzebowalibyśmy przynajmniej na zapłacenie kodowania i wdrożenia tego wszystkiego do portalu opartym na drupalu. Także kwestia CMSa odpada co oszczędza wiele pieniędzy.

 

Po więcej szczegółów osoby zainteresowane zapraszam na PW lub gg:6527188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie coś jak drabina z rybami gdzie stoją komputery i one sobie tam działają a ryby się pasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Kiedyś to forum reprezentowało poziom a teraz..

Masz rację.. żenada. Pozmiom mniej niż zero. Co jeden to lepszy. Wszyscy chcą za darmo. Ah.. wybacz.. za reklamę wink.png

Kodowanie za darmo..

Konto www za 5 zł rocznie bez jakichkolwiek limitów, a najlepiej za darmo jakby dali. Choć ceny i tak są żenująco niskie.

VPSy za darmo.

Administracja za darmo.

Gdzie nie spojrzysz, to wszyscy błagają o sponsoring. Niektórzy to by sie dali na kopiejki pociąć za sponsoring. Firmy same sobie drukują pieniądze na utrzymanie działalności żeby rozdawać moc roboczą i usługi za darmo? Szukasz inwestora? To poszukaj w Aniołach Biznesu. Dlaczego tam nie popytasz? A bo inwestor jak wsadzi 2k netto, to spowrotem będzie chcial 2,5k netto. No nie? I tu już sie robi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×