Skocz do zawartości
Redzik

VPS tylko pod teamspeak3

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuję VPS'a pod teamspeak3. Serwer miałby być tani ponieważ tak jak w tytule ma byc tylko pod ts3. Ilość osób online 60-70. Jeżeli chodzi o polskie serwery to ping max 20. Jeżeli chodzi o zagraniczne to max 40. Utrata pakietów oczywiście 0%. ( oczywiście nie ma takiego serwera gdzie pakiety czasem by nie podskoczyły, no chyba że są to polecajcie smile.png ) Obecnie mam takiego VPS'a taniego ale pakiety skaczą non stop a zera nie odwiedzają i wieczne naprawy a co za tym idzie stopy serwera. Więc trzeba go zmienić.

Mam na dzień dzisiejszy 2 propozycje z pewnych firm. Wyglądaja one tak.

 

1 oferta.

 

proc 1

Ram gwar 1024

hod 2

transfer bez limitu

Przepustowość 100 Mbps

lokalizacja Francja

ping ok 38

pakiety 0%. czasem poskocza ale nie przekraczają 1%

 

cena 16 zł./ miesiąc

 

2 oferta

 

proc 1

Ram gwar 512 max 1024

hod 5

transfer 300

Przepustowość niepodana

lokalizacja Polska

ping ok 12

pakiety prawie cały czas przyklejone do 0%

 

cena 17.50 zł./ miesiąc

 

Obydwa serwery przetestowane. Firmy były tak miłe że pozwoliły na test. I tu taka uwaga jeżeli jakaś firma się zaoferuje to musi być okres co najmniej 24 godziny na test serwera.

Droższe oferty mnie nie interesują ma sie rozumieć.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to według ciebie "hod" chyba chodziło o hdd - chcesz 5 dysków?

co to proc 1? chcesz cały procesor?

 

Jeżeli szukasz porządnej firmy to polecam biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG takich odpowiedzi oczekiwałem. Nie ma to jak ponabijać posty.

proc = Procesor 1 Ghz tak jak podają w parametrach.

W firmie którą podałeś nie widzę takich cen. NIe wiem czy ci zapłacili za reklame czy co ale chyba napisałem że droższe oferty mnie nie interesuja.

Jedyna trafna uwaga to hdd nie hod. Tak chodzi mi o dysk ( przestrzeń dyskową w GB) Z chęcia bym poprawił ale nie moge edytować.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaszub1136 mówił pewnie patrząc na opłate roczna ,czyli 168 zl za najmniejszy VPS.

 

Jesli chodzi o opłaty miesięczne, to szukaj dalej - zniżki mamy tylko przy dluższych płatnościach.

I nie oferujemy testu serwerów VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze oferta nr2 to webh.pl jeżeli tak to śmiało bierz zainteresuj się również kodami w tej firmie http://www.webhostingtalk.pl/topic/33566-webhpl-kody-promocyjne/page__pid__296517#entry296517,

Tylko nie rozumiem z kąd te twoje pingi się wzieły wątpie abyś taki ping uzyskał za granicą heh.

Twoje słowa mówią za siebie, kaszub chciał ci pomóc znam go ma dośiadczenie z ts wie co mówi, więc nie pisz słow typu OMG ! Ja powiem żę również polecam biznes-host.pl i co pojedziesz mi ?

Jeżeli chcesz swoim użytkowikom zagwarantować dobrą jakość rozmów to nie szukaj najtanszego vps i ofert bużetowych, zainwestuj w coś pare zł więcej, ale wtedy będziesz miał pewność że nikt ci nie będzie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz lepszej oferty niż te które wymieniłeś wyżej. Są granice opłacalności której nie da się przekroczyć niestety.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaszub1136 mówił pewnie patrząc na opłate roczna ,czyli 168 zl za najmniejszy VPS.

 

Dokładnie o to mi chodziło bo autor nie napisał dokładnie czy preferuje tylko płatność miesięczną czy może być roczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zagraniczne to max 40. Utrata pakietów oczywiście 0%. ( oczywiście nie ma takiego serwera gdzie pakiety czasem by nie podskoczyły, no chyba że są to polecajcie smile.png ) Obecnie mam takiego VPS'a taniego ale pakiety skaczą non stop a zera nie odwiedzają i wieczne naprawy a co za tym idzie stopy serwera. Więc trzeba go zmienić.

 

Najpierw się zapytaj czy firma z której podałeś te oferty wyraża zgodę na instalację TS3 (bo nie wszystkie wyrażą na to zgodę) na serwerze przy takim pakiecie za 17 złotych.

Tak jak WEBH napisał, są pewne granice opłacalności, których nie da rady przekroczyć. Kończy się to wolnym działaniem serwera, częstymi problemami na "matce" itp. i to nie koniecznie dla użytkowników TS3, a właśnie dla pozostałych klientów ulokowanych na tym samym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o opłaty miesięczne, to szukaj dalej - zniżki mamy tylko przy dluższych płatnościach.

I nie oferujemy testu serwerów VPS.

 

Sa firmy w których można złożyć własną konfigurację iprzez co redukuje sie cena. Do ts wystarczy 1 GB powierzchni dyskowej więc po cholerę mi 20 GB ?? Nie rozumiem po co sie udzielacie jak nie macie nic konkretnego do zaoferowania jeżeli chodzi o TEN temat.

 

Obstawiam ze oferta nr2 to webh.pl

 

Bardzo dobrze obstawiasz. Bardzo dobre serwery i sa u mnie na razie na 1 miejscu.

 

Tylko nie rozumiem z kąd te twoje pingi się wzieły wątpie abyś taki ping uzyskał za granicą heh.

 

Byłem na ts postawionym na serwerach mzone i ping mam 32. Kumpel ma na francuzu i ping mam 38. więc nie wiem skąd to zdziwienie. Zreszta pisalem że testowałem to wiem.

 

Twoje słowa mówią za siebie, kaszub chciał ci pomóc znam go ma dośiadczenie z ts wie co mówi, więc nie pisz słow typu OMG ! Ja powiem żę również polecam biznes-host.pl i co pojedziesz mi ?

 

Polecaj sobie co chcesz. Ja napisałem co mnie interesuje. Nie będę wyrzuca l pieniędzy w b loto jak i tak nie wykorzystam wszystkich zasobów. Mowa np o dysku.

 

Najpierw się zapytaj czy firma z której podałeś te oferty wyraża zgodę na instalację TS3

 

tak uprzedzałem ich o tym

I tak już jedna firma zosta la podana to podam im drugą.

W odpowiedniej kolejności to 1 - serv4web a 2 - to Webh.pl.

 

Jeżeli kogos urazilem to sorry. Ale oczekuje odpowiedzi na temat.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pingi do serwerów sprawdzasz tylko od siebie to powodzenia. Wykonaj takie same testy od innych dostawców z zobaczysz że tam gdzie ty masz ping 20ms to np użytkownik który ma innego dostawce może mieć 50ms więc w tym momencie twoje testy nie są miarodajne bo ja do ovh mam ping 50-60 i jak mi to wytłumaczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie będę się z tobą kłócił bo to jak grochem o sciane. 1gb dysk jaka firma wogóle ci taki zaproponuje.? To co ty tam zainstalujesz linuxa Debiana6 + apki + ts3 wyjdzie grubo ponad 1gb a no chyba ze win95 było tak odrazu pisać. Co do pingów pamietaj każdy dostawca ma inna trase ja np. do Hetzner mam 80ms a w Pl granice 50ms i wbij sobie to do głowy że dostawca dostawcy jest nierówny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzą lacza innych ? skąd wiesz do czego ja potrzebuje ts'a i jakie mam wymagania co do pingow innych uzytkowników ? TS potrzebuje jako komunikator w trakcie gry. Na grze w jaka gramy moj ping na serwerze zagranicznym wskazuje 38. i jest to dobry ping bo mam dobrego neta. Ktos ma ponad 100 w grze ma lagi i nie gra. Ping i pakiety potrzebne mi sa do tego żeby stwierdzić kto ma jakie lącze i czy może grać. A nie do tego czy mu sie dobrze rozmawia. Mam nadzieje ze po części wyjaśmiłem kwestie pingow i pakietów.

 

Nie dostaniesz lepszej oferty niż te które wymieniłeś wyżej. Są granice opłacalności której nie da się przekroczyć niestety.

 

Tak jak WEBH napisał, są pewne granice opłacalności, których nie da rady przekroczyć. Kończy się to wolnym działaniem serwera, częstymi problemami na "matce" itp. i to nie koniecznie dla użytkowników TS3, a właśnie dla pozostałych klientów ulokowanych na tym samym serwerze.

 

Dwie konkretne odpowiedzi. Po co reszta ?

 

Brałem jeszcze pod uwagę IDhostimg ale za drogo w porównaniu do tych wyżej i mzone. No ale przez to że 2 poprzednie firmy zaoferowały wlasna konfiguracje i wyszlo to taniej to biore je pod uwage ale w następnej kolejności. Też bardzo dobre serwery.

 

Czekam na jakieś oferty. Pomimo tego że licze się ze zdaniem mzone i webh może ktoś się zmajdzie z lepsza ofertą. Jak nie, wezmę któryś z pierwszego postu.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oferta z naszej strony przesłana na wiadomość prywatną z darmowym serwerem TeamSpeak 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ci brać serwera ts od użytkownika Mikorol robi na serwie co mu się żywnie podoba, przekonali się o tym moi znajomi, już lepiej weź tego vpsa.

Wracając do tematu ts nie służy tylko do gry również i do wolnych rozmów, jeżeli chodzi ci o jakość serwera to zależy od dostawcy neta usera i w pewnym sensie też od vps.

 

Jesteś samolubny człowiek takich nie lubie ...

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz VPS do sprawdzania jakości łącza innych graczy to zainwestuj w onevps.pl w Atmanie oczywiście wirtualizacja XEN bo musi być stabilnie i nie najmniejszy pakiet bo ts lub sobie co jakiś czas "poskakać" po zasobach. Podałeś zły budżet do zamierzonego celu, tyle w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś samolubny człowiek takich nie lubie ...

 

Jest tyle TS'ow w Polsce że na pewno co s znajdziesz jak będziesz chcia l pogadać. Nie musi to być koniecznie mój smile.png I nie napinaj sie tak. po prostu piszesz nie na temat.

Ja nie che postawić ts'a dla ciebie i zwracac uwagi na twoje łącze abys TY sobie mógł w dobrych warumkach pogadać. Chce postawić ts dla graczy którzy grają w tą grę co ja i w trakcie meczów ligowych siedzieli na ts. I Ja jako administrator ligi mógłbym wszystkiego pilnować.

 

siedze na ts juz 3 lata i wiem ze na podstawie pingow i pakietow mozna rozpoznac osobe ktora ma kiepskiego neta i nie powinna grac klanowki bo ma po prostu lagi.

 

Potrzebuję TS do konkretnego celu. Czyli do mojej ligi i graczy grających w niej. Nie wiem czy już wszystko jasne.

 

Sorry za pisownie ale nie pisze na swoim kompie a tu dziwnie sie klepie sleep.png

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 klanów po 4 ludzi w grze. Czyli 32 osoby co niedziela na TS + rezerwy. licząc 40-50 osób. W reszte dni liczę że odwiedzałoby 10-15 osób. Nie sądzę aby budżet był za niski. Nie brnijmy w pelen profesonalizm to tylko zabawa. Nie sprzedawanie vipów kanaow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nie wymagaj 0% strat i bardzo niskiego pingu

tak jak już ci pisałem weź biznes-host na dłuższy okres np kwartał lub pół roku a będziesz zadowolony, jak chcesz to na pw mogę ci podesłać ip do mojego ts (rzadko na nim ktoś jest bo to prywatny), posiedzisz i sam ocenisz czy ci to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tsa szukać nie muszę i nie mam zamiaru.

Dobra bierz webh.pl i zamykamy temat bo dalsza dyskusja ze sciana nie ma sensu.

Dobra Firmd = Dobry Vps = Dobra Jakość = Rozsądna Cena

Pod ts smiało bierz webh.pl

Sam nie wiesz czego oczekujesz, postaw sobie tsa w domu jakis linux i heya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bierz webh.pl i zamykamy temat bo dalsza dyskusja ze sciana nie ma sensu.

 

A jesteś tu moderatorem ? Ja nie widzę rozwiazanego tematu ani przestarzałego . Na temat są tylko 3 posty w tym watku. Może ktoś sie znajdzie w co wątpie po tym co napisał mzone i webh.

I dla tego może rozważ to że w ty,m watku ściana jesteś ty. Bo wymądrzasz się ale nie na temat. Poza tym za polecasz webh i chyba tam wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tsa szukać nie muszę i nie mam zamiaru.

Dobra bierz webh.pl i zamykamy temat bo dalsza dyskusja ze sciana nie ma sensu.

Dobra Firmd = Dobry Vps = Dobra Jakość = Rozsądna Cena

Pod ts smiało bierz webh.pl

Sam nie wiesz czego oczekujesz, postaw sobie tsa w domu jakis linux i heya.

 

Może napisz jak Tobie działa ts u nas. Piszecie w tym wątku tak jakbyśmy świadczyli nasze usługi na NEO. Panowie bądźmy obiektywni!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze redzik to ty zacząłeś, ja broniłem kaszuba bo on ma racje poleca ci firme biznes-host.pl bo ma tam vpsa pod ts ja również tam mam i śmiało smiga na 200+ ludu online więc wiemy jak jest ze stabilnością i jakością, a że to polska to ping dobry i żaden user nie będzie miał duźego pingu.

Webh.pl jak najbardziej nie chciałem was urazić, ale jeźeli miałbym wybrać mzone lub webh to zdecydowanie webh szybki kontak w każdej chwili, gg, email, telefon do serwerów też nie mam zastrzeżeń, na bardzo słabym vps siedzi 100osób i nie ma lagów więc do tej firmy mam ogromne zaufanie.

Ja już zakończyłem swoje wypowiedzi dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze redzik to ty zacząłeś, ja broniłem kaszuba bo on ma racje poleca ci firme biznes-host.pl

 

Z nikim nie zaczynałem a jeżeli to tak odebrałes to trudno. Oczekiwałem ofert a nie dobrych rad i uwag bo testowałem 5 firm i wiem co mam wybrać jak nikt się nie poleci.

 

ale jeźeli miałbym wybrać mzone lub webh to zdecydowanie webh

 

Ja rozważam serv4web i webh a nie mzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy czasami mzone nie zakazuje serwerów głosowych na serwerach basic? gier to wiadomo ale czy voice też? jeżeli można to proszę o wypowiedź Ireneusza z mzone w tej sprawie.

 

Z tych co podałeś to webh

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×