Skocz do zawartości
sargon162

[zlecę] Konfiguracja serwera VPS

Polecane posty

Jestem zielony w tym temacie.

 

Chce kupić sobie serwer VPS, ale nie wiem jak go skonfigurować.

 

Potrafie korzystać z normalnych hostingów typu: linuxcom.pl, nazwa.pl, netmark.pl. Potrafie wgrać stonę na serwer lub przenieść nią na inny. Aczkolwiek z tym VPSem będę miał pewnie problem.

 

Nawet nie wiem ile taka usługa konfiguracji może kosztować, więc proszę o propozycje.

 

Na VPS chce trzymać kilka moich stron, publikera, i w przyszłosci sklep internetowy.

 

Dostawcą będzie http://ultimahost.pl/vps

 

Kontakt do mnie: sargon162@gmail.com

Edytowano przez sargon162 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem ile taka usługa konfiguracji może kosztować, więc proszę o propozycje.

Przed edycją posta napisałeś, że chcesz się zmieścić w 50 zł, więc uznajemy to za Twój budżet

 

Poza tym:

Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przygotuj sobie nieco większą kwotę, skontaktuj się z Miłoszem i będziesz miał dobrze skonfigurowany serwer.

 

Za 50 zeta to ci jakiś dzieciak może co najwyżej walnąć komendę z tutka i będzie jeszcze gorzej niż zanim ów tę komendę wklepie. Wydaj raz więcej i miej spokój niż miałbyś wydawać 50 razy po 50 zeta i mieć stresa że ciągle jest coś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na paczke ryżu i mleko wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na paczke ryżu i mleko wystarczy

 

Albo na 30 jajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj 100-150 złotych, taniej to mogę Ja Ci to zrobić w 5 minut ;)

Napisz do Miłosz dogadasz się.

 

Jak szukasz pełnej administracji bez limitów na DA oraz cPanel to zapraszam do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×