Skocz do zawartości
piwo04

Problem z logowaniem się do panelu DA

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem z logowaniem się do panelu DA. Otóż to, miałem problem z wielkością dysku więc trochę wyczyściłem i mi się trochę dysk zwolnił. Później wchodzę na stronę logowania DA i się loguję i podaje prawidłowe dane, ale i tak pisze, że wadliwe dane. Jak pisało w instrukcji DA zrobiłem passwd dla admina i innego mojego konta, ale i tak to nic nie pomogło. Mógłby ktoś powiedzieć jak można to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zgłoś się do supportu gdzie masz wykupione usługi? Oni najszybciej pomogą jeśli masz problem z logowaniem się do konta na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyczyściłeś nie tą partycje :P Pokaż df -h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja nie mam supportu, bo sobie sam hostuje DA. Działa mi tylko ftp, mysql i mail, ale zeby wejsc do panelu to nie da sie. Nawet probowalem przez passwd <user> i nic to nie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuacje..

Dlatego zgłosiłem już to do DA.

I czekam na odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno macie zapchaną partycję, a trujecie niepotrzebnie DA... sprawdźcie logi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. ale nikt nie raczy podać df -h / df -i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki. Dalem formata systemu bo mi wywalilo instalacje na dysk, ktory ma z 36 gb. Teraz mam problem z mysql, bo z jakiegos powodu przy wejsciu do mysql na roocie pisze ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

i co jest na necie to nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wejsciu: mysql -uroot -p

Enter password:

ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

 

Wedlug mnie haslo jest dobre, ale nie wiem czemu mi wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy: mysqld_safe --skip-grant-tables &

[1] 18670

root@serwer:~# 120215 10:13:22 mysqld_safe Logging to syslog.

120215 10:13:22 mysqld_safe Starting mysqld daemon with databases from /var/lib/mysql

 

Serwer nie odpowiada jak wykonuje:

120215 10:13:27 mysqld_safe mysqld from pid file /var/run/mysqld/mysqld.pid ended

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam robic, Mysql nie chce startować. Probowalem instalowac przez apt-get install mysql-server i nawet mi to nie pomaga ;/. Nawet nie wiem czemu nie ma pliku mysqld w init.d. Wedlug mnie znowu musze robic formata, bo z tym mysql to tylko same sa problemy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×