Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

1g.pl

Polecane posty

moze sie myle.. i lepiej jest wysylac co chwilke strone na e-mail zamiast na swoj serwer, po to aby ja pokazac? gratulacje...

Skoro uwazasz, ze to taki dobry pomysl, dlaczego strona zostala usunieta?

 

Poza tym skoro nie potrafisz utworzyc katalogu typu /preview, to moze faktycznie lepiej wysylac na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne brawa. zostalo usuniete przekierowanie, a nie stronka. hmm.. a dla ciebie jaki to byl katalog? moze moglem zrobic nazwe typu "hosting_preview" i byscie dali mi spokoj? najwidoczniej zyjemy w takim kraju w ktorym nie mozna sobie zrobic katalogu na serwie, po to aby pokazac komus postep strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

i - Czy tobie polityczna poprawność do główki uderzyła?

(specjalnie dla ciebie małe wytłumaczenie: to jest pytanie, które nie miało na celu oczernienie ciebie w żaden sposób, ani pomówienie twojej osoby o cokolwiek, nie miałem na celu żadnego innego negatywnego działania, które mogłoby w jakikolwiek sposób ugodzić w twoją osobę... chodziło mi tylko o odpowiedź - automatycznie daruj sobie wszystkie komentarze poza prostą odpowiedzią na moje pytanie - ha! ale cie załatwiłem, co? normalnie.. 'politycznie poprawnie'!)

 

p - masz rację...

 

satek15... po co się czymś chwalić, skoro to nie jest do chwalenia? mogłeś się spodziewać takiego przyjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satek15... po co się czymś chwalić, skoro to nie jest do chwalenia? mogłeś się spodziewać takiego przyjęcia..

 

Zauwaz prosze, ze to nie satek15 rozpoczal ten temat, wychwalajac swoje uslugi hostignowo-webmasterskie, lecz doopy, pokazujac wszystkim strone, na ktora natknal sie przez przypadek w sieci. Posiedz chwile na www.google.pl a znajdziesz wiecej tego typu stron. Mysle ze nie ma sie czym tak ... przejmowac.

 

Rzeczywiscie temat do piaskownicy ...

A jeszcze lepiej zabrzmi: do piachu z nim (tematem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo usuniete przekierowanie, a nie stronka. hmm.. a dla ciebie jaki to byl katalog?

Nie wiem czy zauwazyles temat watku w jakim zabierasz glos? Rozmawiamy caly czas o stronie znajdujacej sie pod adresem 1g.pl. I za bardzo mnie nie obchodzi czy to bylo przekierowanie czy seria stu przekierowan czy dispatchery. Chodzi o fakt, ze po wpisaniu w przegladarce adresu 1g.pl (czyli defacto 'firmowego') pokazywala sie strona 'w fazie testow'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. tylko ja sie tak zastanawiam skad ktos zna ten adres?

 

a tak na marginesie.. najwodczniej doopy mnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

i - masz rację, mój błąd...

 

satek15 niektóre grafiki są obiecujące (jeśli Cię to ucieszy hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tylko ja sie tak zastanawiam skad ktos zna ten adres?

 

a tak na marginesie.. najwodczniej doopy mnie nie lubi

 

Na link natrafiłem się przypadkowo, nie miałem na celu oczerniania kogokolwiek, ale pierwsze co pomyślałem "o kurde - kolejny krzak". Zatem czekamy na tą "oficjalną" odsłone 1g.pl - może i zbyt wcześnie natrafiłem na ten link - czas pokaże ;)

 

ps. jak można kogoś lubić/nie lubić, jak się go nie zna ? :-) i w dodatku pierwszy raz o nim słyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie ze rozmawialem kiedys z toba.. :wink:

 

heh.. to ze mam tak malo lat nie znaczy ze nie potrafie zrobic "w miare" normalnej strony :wink: ,a oficjalna wersja strony nie powinna zawierac bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawalo mi sie ze rozmawialem kiedys z toba
Nie przypominam sobie, ale kto wie.

 

nie powinna zawierac bledow

 

Najlepiej jak nie bedzie zawierac ich wogole, wiec moze by tresci napisal ktos mieszkajacy w polsce, i skory do nauki ortografii, albo jesli musi napisac to "wlasciciel" to po angielski bedzie lepszym rozwiazaniem ;)

 

To na tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja mieszkam w Polsce  :!:  :twisted:

 

 

Chodzi o mnie ja jestem własciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×