Skocz do zawartości
Seweryn1980

Hosting na olbrzymie forum + kilka serwisów

Polecane posty

Witam. Poszukuje hosting na bardzo wymagające forum postawione na skrypcie IP BOARD. Miesieczne odsłony (wejscia) wynoszą około 1,5mln. Na forum on line non stop do 1000 osób, które przegladaja zdjęcia, linki, prowadzą dyskusje itp. Jest też czat do 50 osób oraz szoutbox. Są to duże wymagania. Chciałbym na serwerze umieścic kilka innych swoich serwisów - około 10. Tam z odsłonami jest róznie, ale możemy przyjąć łączną wartość x2 jak na forum.. Czyli serwer musi mi bezpiecznie obsługiwac jakby takie 3 fora. Zalezy mi na dobrym hostingu, cena - za dobry hosting trzeba zapłacić, dlatego szukam jednego a nie 5. Najlepiej z Polski, z Polską obsługa , panelem itp. Mam też dużo domen, które trzymam i muszę sobie parkować. Dziękuję za powazne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku rozglądaj się tylko za jakimś dedykowanym rozwiązaniem.

No i przede wszystkim nie napisałeś w jakim przedziale cenowym chciałbyś się zmieścić, bez tego trudno cokolwiek polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na serwery z dyskami SSD, np w OVH, o ile może być Francja.

W Polsce mogę zaproponować Ci także jakąś maszynę z dyskami SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można poprosić o adres tego olbrzymiego forum? Ciekawi mnie jak wygląda i co za tematykę przedstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę o kontakt pod bok@biznes-host.pl i podanie szczegółowych danych dotyczacych budzetu,adresu strony i wymagań.

 

Przygotujemy Panu oferte pod Pana wymagania.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seweryn1980, sprawdź PM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

1) To nie jest olbrzymie forum czy nawet wielkie, jest jedynie duże.

2) Sensowny serwer i ludzie którzy wiedzą co robia, a poleci i bez tego SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za pomoc, na razie na oku mam http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/superplan_ssd.xml , ale odpisałem na wiadomości PM osobom, którymi jestem zainteresowany.

 

Mam oferte od znajomego na takie coś : dedykowany serwer o w miarę przystępnych parametrach Intel Core i5-2400 4x3.1+ GHz, 16 GB RAM, Dysk 2 x 2TB. Cena za miesiąc to 479.99 zł netto. Serwer pracuje na panelu Plesk z licencją na 30 domen. Rozszerzenie licencji do 100 domen to dodatkowe 46 zł netto.

 

co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

dziekuję za pomoc, na razie na oku mam http://www.ovh.pl/se...perplan_ssd.xml , ale odpisałem na wiadomości PM osobom, którymi jestem zainteresowany.

 

Mam oferte od znajomego na takie coś : dedykowany serwer o w miarę przystępnych parametrach Intel Core i5-2400 4x3.1+ GHz, 16 GB RAM, Dysk 2 x 2TB. Cena za miesiąc to 479.99 zł netto. Serwer pracuje na panelu Plesk z licencją na 30 domen. Rozszerzenie licencji do 100 domen to dodatkowe 46 zł netto.

 

co o tym sądzicie ?

 

Zdecydowanie taniej wyjdzie Cie kupić ten dedyk w OVH, do którego dałeś linka + jeśli chcesz dokupić sobie panel Plesk dla tylu domen ilu potrzebujesz. Ewentualnie jeżeli skusisz się na instalacje darmowego panelu to już maksymalnie bardziej opłaca się kupować w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz sie na konfiguracji dedyka? Jeśli nie to marnie widzę te fora, a reinstale pochłonął znaczna kwote, to nie VPS gdzie do woli zmienia sie system

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz sie na konfiguracji dedyka? Jeśli nie to marnie widzę te fora, a reinstale pochłonął znaczna kwote, to nie VPS gdzie do woli zmienia sie system

 

Przecież może sobie wziąć i zainstalować np. Citrix XenServer, podzielić na vps-y i robić snapshoty przed większymi zmianami itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na jakości usług to czemu pakujesz się w ovh? Na dodatek w kimsufi?

 

http://www.onededyk.pl/serwery

 

Nie napisał, że się pakuje w Kimsufi - z resztą kimsufi, to nie jest oferta dla zastosowań profesjonalnych. Korzystam z OVH od dłuższego czasu i nigdy nie spotkałem się z problemami.

 

Jeśli chodzi o ofertę, którą podałeś - pewnie zbankrutowałby z opłatami za traffic... 180 PLN za 1TB to trochę niepoważne. I chyba jest overselling, bo dlaczego do serwera dodane jest 5TB transferu, kiedy dodatkowy kosztuje 180 PLN za 1TB ? Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×