Skocz do zawartości
Lnx

[Szukam] Kogoś, kto ma trochę miejsca wolnego na dedyku ;-)

Polecane posty

Witam

 

Szukam kogoś kto miałby trochę wolnego miejsca na swoim serwerze dedykowanym, aby użyczyć mi malutki VPS pod serwer TS3. Przejrzałem oferty VPS'ów w większosci firm no i raczej nie opłaca mi się przepłacać nawet w przypadku najtańszych VPS'ów, gdzie zużyje max 30% zasobów. Serwerek będzie kameralny, nie więcej niż 10-15/20 osób dziennie i to nie przez cały dzień, tylko raczej od popołudnia do późnego wieczora. Oczywiście podrzucę jakieś groszaki do cegiełki na dedyka, żeby nie było że żeruję na darmo ;-) Prosiłbym o kontakt PW, luib w tym temacie gdyby ktoś byłby zainteresowany.

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Lnx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam napisz do mnie odstąpię ci serwer ts3, 20 slot za drobne . Pisz Priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klan jakiś? W co gracie? : )

Ile to będzie ciągnęło? Ja mam na teście dedyka od McNeala : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ts3 pobiera mało max koło 50mb ramu do 30osób online. I jest przeznaczony raczej dla klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To luz, dlatego pytam, bo jeśli mają Black Ops to za slota mogę użyczyć, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat i ponawiam moją prośbę smile.png jeżeli ktoś ma dedyka i mógłby użyczyć mi minimalną dosłownie ilość zasobów to byłbym mega wdzięczny (tak jak mówiłem, pod kameralny serwerek TS3) smile.png Zależaloby mi na stabilności dedyka - żeby nie wygasł za miesiąc, czy dwa i aby nie lagował jak szalony wink.png Oczywiście tak jak mówiłem, cegiełka bądź inny czteropak w ramach wdzięczności to oczywista sprawa smile.png

 

@Sponsi

nie klan, a portal o grze stragegicznej Cossacks - www.kozacy.org - i serwerek byłby przeznaczony dla społeczności portalu i forum smile.png TeamSpeak3 pobiera mało zasobów - a tak jak mówiłem, byłoby max 15-20 osób online wieczorami (a przeważnie mniej), czyli pobierze naprawdę mało smile.png

 

Proszę o kontakt na PW lub w tym temacie gdyby ktoś był zainteresowany smile.png

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowano przez Lnx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz ts3 to pisz do syko (N0Name) z magicts.pl lub jak nie to napisz mi na pw może coś się uda załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o kontakt PW. Mogę zaoferować serwerek w Polskiej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę postawić kilka serwerów teamspeak3 - maszynka i tak stoi u mnie od roku-dwóch pusta więc po co ma się marnować. W razie czego to pm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę postawić kilka serwerów teamspeak3 - maszynka i tak stoi u mnie od roku-dwóch pusta więc po co ma się marnować. W razie czego to pm.

Też chciałem zaoferować, ale skoro vps, a sam serwer teamspeak nie wystarczy to jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×