Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Pole "reason"

Polecane posty

Witam,

 

Nie dosyc ze po doladowaniu konta w az.pl karta kredytowa, pokazal mi sie blad przetwarzania danych (ale to norma bo pieniadze i tak trafiaja na konto) to chce wykupic domene z rezerwacji ktorych mam sporo. Wypelniam caly ten formularz rejestracyjny, wszystko jest ok, az biore ostateczny przycisk "Rejestruj" i widze:

 

Komunikat: Naruszenie zasad zarządzania danymi

9036 Przyczyna: Nie podano pola reason

 

Jaki moze byc powod tego problemu ? Stwierdzilem ze nie warto pisac do az.pl poniewaz pare razy pisalem i odpowiedzi dostawalem po 2 tyg...

 

Z gory dziekuje za pomoc,

Pozdrawiam

 

Wysłany Nie Sty 29, 2006 4:05 pm:

 

Date wygasniecia rezerwacji mam na 29.01.2006 dlatego chcialem ja wlasnie wykupic a jak na nia klikam to widze wlasnie Domena istnieje w stanie STATE_BOOK_BLOCKED ;/ Ktoś sie zna na tych komunikatach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie patrze w whois i widze: Trwa postepowanie wyjasniajace dotyczace nazwy domeny ....... - przecież rezerwacje miałem do 29, czyli jeszcze dzisiaj powinno być ok ;/

 

Wysłany Nie Sty 29, 2006 4:08 pm:

 

mój błąd... data wyg: 2006-01-29T12:00:34.367Z ;/ czyli teraz z miesiąc moge zapomnieć o tej domenie, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój błąd... data wyg: 2006-01-29T12:00:34.367Z Uśmiech kwaśny czyli teraz z miesiąc moge zapomnieć o tej domenie, tak ?

nie, jak jest postepowanie wyjasniajace to mozesz jeszcze domene przedluzyc/zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ale po wypelnieniu formularza pokazuje ciagle blad z tym reason, a jak na liscie rezerwacji zaklikne na nazwe tej domeny, to widze STATE_BOOK_BLOCKED... Czyli czekac na aktualizacje XMLa w az.pl i powinno byc ok ? Mam watpliwosci poniewaz rezerwacja byla wazna do 12..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem meila - nie bede w niedzielny wieczor zawracal glowy na prywatny numer :-)

 

a wlasnie wlaczylem TheBATa i co widze ? Przy kazdej probwie rejestracji tej domeny wysylano mi meila z informacja ze moja dane zostaly wpisane do rejestru whois :) a prób było naprawde sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, najdorsze okazalo sie prawda :-/ Rezerwacja wygasla (spoznilem sie pare h ;( ) i

Domena została zablokowana z przyczyn niezależnych od naszej firmy na okres losowy około miesiąca.Po

tym okresie domena trafi do puli domen wolnych i będzie możłiwe ponowne złożenie zamówienia na tą nazwe"

 

Przestroga dla przyszlych pokolen - pilnujcie swoich rezerwacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, kto rezerwuje w kolko ? ;-) Zastanawialem sie nad nazwa i mialem zarezerwowane kolo 20 nazw, wybralem ta jedna lecz za pozno - i taki wyszedl efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×