Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GrYFF

Swift panel nie działa

Polecane posty

używam swift panel od miesiąca wszystko ładnie działało, dziś wchodzę na strone i uzyskuje taki błąd

 

 

 

 

 

Warning: [obfuscated]() [function.[obfuscated]]: open(/var/lib/php5/sess_575596b159ed53e593f6a2be26d315f1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /var/www/admin/include.php on line 0

 

Warning: [obfuscated]() [function.[obfuscated]]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/admin/include.php:0) in /var/www/admin/include.php on line 0

 

Warning: [obfuscated]() [function.[obfuscated]]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/admin/include.php:0) in /var/www/admin/include.php on line 0

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/admin/include.php:0) in /var/www/admin/include.php on line 0

 

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_575596b159ed53e593f6a2be26d315f1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

 

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk przeszedł w read-only, to oznacza że coś poważnego mogło się z nim stać. Masz kopie zapasowe na jakimś zew. serwerze? Masz możliwość uruchomienia trybu rescue lub czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kopi nie mam, zresetowałem VPS i teraz coś nie mogę go uruchomić

Jeśli to VPS, to teoretycznie powinni o tym wiedzieć, że padł im dysk... Co to za wirtualizacja?

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ispaces jezeli chcesz download napisz na gg 24149015 ( na pc mam gdzies to )

 

 

a wirtualizacja to VMware

 

 

Czyli padlo to nie z mojej winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i z twojej, nie wiem, nie znam się na vmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×