Skocz do zawartości
essential

VPS pod hosting stron

Polecane posty

Witam,

 

szukam sewera VPS pod hosting stron. Wymagania mam niewielkie, parę stron w php + mysql, łączny ruch niewielki.

 

Ale zależy mi na tym, żeby łącze było dobre, może być limit transferu, ale wolałbym zdecydowanie port 100mbit na wyjściu.

 

Natomiast nigdy nie zarządzałem VPSem. Mam doświadczenie tylko z obsługą paneli typu directadmin czy webas. Więc zależałoby mi, żeby była wstępna kofiguarcja VPSa: apache z php, mysql, jakis sewer poczty, jakiś serwer ftp i to wszystko podpięte pod jakiś panel (oczywiście preferowana darmowa alternatywa dla directadmina wink.png ). Bardzo fajnie jakby była też możliwość dodawania zadan do crona w tym panelu i ewentualnie przegląd jakiś statystyk wink.png

 

Planowany budżet: do 330 PLN brutto w skali roku.

 

A i miłą zaletą by był więcej niż jeden adres IP, ale nie jest to jakiś konieczny wymóg.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez essential (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale zależy mi na tym, żeby łącze było dobre, może być limit transferu, ale wolałbym zdecydowanie port 100mbit na wyjściu.

Sam taki port zmieściłby się w Twoim budżecie, tyle że w skali miesiąca a nie roku.

 

Więc zależałoby mi, żeby była wstępna kofiguarcja VPSa: apache z php, mysql, jakis sewer poczty, jakiś serwer ftp i to wszystko podpięte pod jakiś panel (oczywiście preferowana darmowa alternatywa dla directadmina wink.png ).

DA czy cPanel to koszt ~100zł /mc. Instalacja takiego panelu kolejną stówkę

 

A i miłą zaletą by był więcej niż jeden adres IP, ale nie jest to jakiś konieczny wymóg.

IP koszt ~5-10zł

 

 

Sorry ale nie znajdziesz za 27zł brutto/mc sensownej oferty, a ne pewno nie jeszcze z administratorem, wdg Twoich wymagań musisz mieć budżet (nie liczę portu 100mbps bo taniej by było wykupić dedyka) ~100zł na standardowy nie najgorszy VPS (no nie policzyłem jeszcze licencji za panel i jego instalacji bo zależy jaki wybierzesz)

 

Naszą ofertę VPS znajdziesz na http://serversite.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam taki port zmieściłby się w Twoim budżecie, tyle że w skali miesiąca a nie roku.

 

o, pewnie coś źle napisałem. Na własną rękę przeglądam kilka ofert i na przykład widzę, że biznes-host.pl oferuje np "bez limitu na porcie 10 mbit, lub xx GB limitu na porcie 100mbit". O coś takiego mi chodziło ;)

 

Co do administratora hm.. raczej potrzebuję konfiguracji startowej, a nie kogoś kogo będę męczył pięćset razy w miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dvps.pl, bez limitu transferu, vps dostajesz z konfiguracją i panelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, pewnie coś źle napisałem. Na własną rękę przeglądam kilka ofert i na przykład widzę, że biznes-host.pl oferuje np "bez limitu na porcie 10 mbit, lub xx GB limitu na porcie 100mbit". O coś takiego mi chodziło wink.png

 

Co do administratora hm.. raczej potrzebuję konfiguracji startowej, a nie kogoś kogo będę męczył pięćset razy w miesiącu wink.png

 

Hej.

 

Zapraszam na bok@biznes-host.pl, na czat:

 

https://biznes-host.pl/livezilla/chat.php

 

,ewentualnie na PW.

Sądze że spełnimy twoje wymagania i zmieścimy sie w budżecie.

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zmieścisz się w 350zł w skali roku z jakimś dobrym vps, jeżeli chodzi o konfiguracje to płącisz za wykonanie jakieś usługi 50zł czy jej konfiguracje, może uda się zmieścić, może jakaś firma coś tobie zaoferuj.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To możesz kupić zwykłego VPSa w cenie ~30zł i po prostu zlecić komuś/firmie hostingowej instalacje, port 100mbps to nie to samo co X GB na 100mbps ponieważ w tym pierwszym raczej oznacza to cały port dla siebie, bez limitów (no oczywiście samej przepustowności) ;)

 

Pakiet L2 z: http://serversite.eu/vps1.php

myslę że wystarczyłby na Twoje potrzeby, a jeśli coś to zawsze można zwiekszyć pakiet.

Dodatkowo zaoferujemy instalacje wszystkich rzeczy które wymieniłeś (oprócz panelu, chyba że dostarczysz nam licencje) za 25zł kupując u nas serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mogę śmiało polecić VPS w UltimaHost, do tego obecnie jest kod VPS_50 dający 50% rabatu na pierwszą płatność za dowolny serwer VPS serii OpenVZ.

Problemów z wydajnością serwerów i sieci nie zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27zł brutto/mc - ehh czy naprawdę musimy się tak poniżać tymi wypowiedziami ?

Czasami się nie dziwie, że niektóre firmy mają problem z ekonomią, szkoda gadać.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27zł brutto/mc - ehh czy naprawdę musimy się tak poniżać tymi wypowiedziami ?

 

VPS z administracją i panelem administracyjnym za 27 zł ? - koszt licencji DA, samego VPS - administrator za 2,5 zł miesięcznie ?

Pewnie mają małych chińczyków, którzy za woreczek ryżu dłubią w klawiaturze. Może lepiej dać za darmo tego VPSa? Koszta papierologii w księgowości przewyższą zysk z tego vpsa.

Devil, jak ktoś lubi za darmo robić, to już jego sprawa. Może prowadzi jakieś stowarzyszenie charytatywne. Potem się okazuje, że VPS ledwo chodzi, bo na serwerze jest 60 wirtualek. W końcu przy cenie paru zł za miesiąc jakoś to się musi zwrócić.. maszyna, łącze, prąd...

 

Czasami się nie dziwie, że niektóre firmy mają problem z ekonomią, szkoda gadać.

Zawsze myślałem, że celem działalności firmy jest m.in. pomnażanie zysków :) Jednak matematyki nie oszukasz.

 

Z niecierpliwością czekam na akcje jakiejś firmy w stylu "4pak bronka gratis" albo "litrowa flaszka Żołądkowej do serwera przy płatności rocznej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"litrowa flaszka Żołądkowej do serwera przy płatności rocznej".

Ogólnie taka promocja nie jest całkiem bez sensu :D Myślę że niektórzy kupujący VPSa i wybierający się na imprezę mogli wybrać taką ofertę :)

 

Oczywiście też VPS musiałby być te 3zł droższy /mc i by starczyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×