Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Nokia E72

Polecane posty

Miałem ten telefon jakieś 2 lata temu, ładnie działał.

 

Wady: Mały ekran

Bateria całkiem długo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakość rozmów, dobrą baterię, klawiaturę i synchro kontaktów i poczty z G.

 

Nie jest zbyt delikatna? Miałem E52 - i jak z jajkiem, szczególnie ten dekielek z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie telefonik super, śmiało możesz brać. Mocna obudowa, jakość rozmów dobra, poczta szybko ścigą z serwera.

Bardzo dobrze sprawuje się jako nawigacja satelitarna i do pisania sms, klawiaturka pomimo tego, że jest mała bardzo fajnie się na niej pisze.

 

Telefon nie jest delikatny, jak spadnie nawet na jakiś dywan nic się nie stanie, na betonie nie sprawdzałem smile.png

Nokia ma mocne wykonanie obudowy aluminiowej, więc trzyma się w całości nieźle.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od półtorej roku, jestem bardzo zadowolony. Bateria teraz trzyma mi około tygodnia, na początku trzymała ok 2. Kilka dni temu biegnąc wypadła mi na chodnik (w sumie mi wiele razy spadała z różnych wysokości, i nigdy się nic nie stało ;-) ) z ponad metra i uderzyła dosyć solidnie, nic się większego nie stało (w lewym górnym rogu mam trochę porysowane). Wg mnie bardzo solidny i fajny telefon, przy tym dobrze wygląda. Klawisze wydają się być małe, ale idzie się przyzwyczaić, a qwerty to coś wspaniałego. Jedyne, do czego bym się przyczepił to polskie znaki, żeby wpisać polski znak trzeba robić dziwne kombinacje (przytrzymać przycisk bluetooth/sym i nacisnąć wybraną literę, co przy "ć" może być kłopotliwe).

 

BTW mzone: E72 ma mały ekran ? ;-) Jeśli porównywać do jakichś dotykowców >3,5' to mały, ale porównując do np e52 to dużo większy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW mzone: E72 ma mały ekran

 

Dla mnie był za mały, używam telefonu do wielu rzeczy i niestety potrzebuje prawie monitora. :)

Ale idzie się przyzwyczaić, telefonik jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@YagAA - czy mógł byś sprawdzić synchronizację kontaktów i jak się zachowuje GMail - ich aplikacja włączona i 'schowana' / pozostawiona w tle?

Był bym niezmiernie wdzięczny :)

 

Nie muli, nie zawiesza się i nie ma jakiś tragicznych przypadłości jak to ludzie na forach wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW mzone: E72 ma mały ekran ? ;-) Jeśli porównywać do jakichś dotykowców >3,5' to mały, ale porównując do np e52 to dużo większy ;-)

Przecież E72 i E52 mają te same ekrany :D E72 ma w poziomie, E52 w pionie :]

 

Mam E72 od półtora roku i naprawdę nie narzekam na telefon. Ma Symbiana, co w dzisiejszych czasach nie jest "wow" i czasami ogranicza mnie, ale ogólnie daję radę.

Raz mi upadła na asfalt na parkingu. Uderzyła centralnie bokiem, odbiła się i uderzyła drugim bokiem. Była w dołączonym pokrowcu, więc przeżyła. Na jednej ściance mam małą ryskę tylko.

Jedynie co mnie denerwuje to czasami tylna klapka się sama otwiera. Raz prawie bym ją zgubił :/

 

Co do działania poczty - synchronizacji kontaktów nie sprawdzałem, z emial korzystał tylko przez wbudowaną aplikację Email w Nokie i nie narzekałem. Właściwie często szybciej na telefon dostawałem powiadomienie o nowej wiadomości, niż ajax w przeglądarce potrafił się odświeżyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zakupiłem. Udało się 'wyrwać' srebro za 470 zł z przesyłką, kupioną w kwietniu 2011 :)

Jak trochę ją zmęczę - napiszę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×