Skocz do zawartości
Marco van den Akker_5064

Job offer support employee

Polecane posty

Dear members of WHT.

For expanding of the support team RedHosti / vda.hosting is offering the following position.

Support Employee by, online Chat, e-mail, and phone.

Job type: remote

Requirements:

- High personal culture

- Very good ability to communicate with people

- At least basic knowledge of Linux and operation services (LAMP, dns, apache web, mysql)

- Good knowledge of the administrative panel: DirectAdmin, AdminPanel, (from the administrator and user)

- Kayako SupportSuite

- Autonomy in decision-making

- Responsibility for their actions

- Basic knowledge of English (to communicate and read documentation)

Responsibilities:

- Monitoring of servers and communicate with system engineers

- First line technical support for customers

- Providing information to the Client (chat, e-mail, phone)

- At least a basic knowledge of PHP and MySQL

- A basic Linux system administration

- Montly resport about the status of the helpdesk, response times and follow-up of client questions

Pré

- Sales skills to reconize cross and upsell opportunities

We offer:

- (Flexible) working time

- Work on the contract - the order

- a good and conform market salary

Company data:

RedHosti Sp. z o.o

vda.hosting

The Netherlands

Please send your CV (in PDF format) to: kontakt@redhosti.pl with a note in the subject line: WHT offer

The attached clause:

"I agree to process my personal data for purposes of the recruitment process, in accordance with the provisions of the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2002 r.Nr 101, item 926 with subsequent amendments)." .

Edytowano przez Marco van den Akker_5064 (zobacz historię edycji)

Gość Pokuć

A nie można tego ogłoszenia wrzucić po Polsku, skoro praca ma być w Polskiej firmie ?

Gość Pokuć

Wystarczy napisać w podpunkcie że wymagany jest wzorowy język angielski albo że rozmowa będzie przeprowadzona w języku angielskim. To jest Polskie forum więc fajnie by było jakby takie oferty były pisane w rodzimym języku, chyba że chodzi o zagraniczną firmę. Tutaj mamy Polską firmę. Inne firmy dają ogłoszenia w rodzimym języku i jeżeli potrzebny jest zaawansowany angielski albo rozmowa będzie przeprowadzana w tymże to jest odpowiednia adnotacja. Jak dla mnie to jest to zwykłe świrowanie pawiana, takie umiędzynarodawianie wszystkiego...

Pawel,

You communicate with the clients in Polish, the english is needed to report and brief HQ. ;)

Drodzy użytkownicy WHT

Firma RedHosti / vda.hosting oferuje następującą ofertę pracy:

Praca w dziale Pomoc Techniczna poprzez: czat, e-mail, oraz telefon.

Typ: praca zdalna

Wymagania:

- Wysoka kultura osobista

- Umiejętność rozmawiania z ludźmi

- Przynajmniej podstawowa znajomość systemu Linuks oraz usług typu LAMP, dns, apache web, mysql

- Dobra znajomość paneli administracyjnych (DirectAdmin, AdminPanel), (zarówno jako administrator jak i użytkownik)

- Program do obsługi technicznej Kayako

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji

- Odpowiedzialność za podejmowane działania

- Podstawowa znajomość języka angielskiego (do porozumiewania się oraz czytania dokumentacji technicznej)

Obowiązki:

- Monitorowanie serwerów oraz kooperacja z inżynierami oprogramowania / systemów

- Pomoc techniczna dla klientów (z pierwszej ręki)

- Dostarczanie klientowi informacji (czat, e-mail, telefon)

- Przynajmniej podstawowa znajomość PHP i MySQL (przy konfiguracji skryptów etc.)

- Podstawowe administrowanie systemami Linuks

- Miesięczne raporty na temat statusu pomocy technicznej, ile razy odpowiedziano na pytania klientów etc.

Mile widziane:

- Umiejętności marketingowe do rozpoznawania nadarzających się okazji sprzedaży

Oferujemy:

- (Elastyczne) godziny pracy

- Umowę o pracę / Umowę od sprzedaży

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Dane firmy:

vda.hosting

Prosimy przesyłać CV (w formacie PDF) na adres: kontakt@redhosti.pl z klauzulą o ochronie danych osobowych

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Łukasz

You communicate with the clients in Polish, the english is needed to report and brief HQ. wink.png

Sądząc po tym zdaniu, wystarczy na poziomie kali chcieć, kali robić ;)

  1. "Umowę od sprzedaży" - rozumiem to jakas płatność per ticket?
  2. Elastyczne godziny pracy - jak bardzo i czego potrzebujecie? Etat? Pół? Nie mniej niż..?
  3. A jakieś widełki? Bo człowiek nie wie nawet czy odświeżać cv czy nie. ;-)