Skocz do zawartości
TomaszN

[Poszukuję] Programisty php/mysql.

Polecane posty

Witam,

Poszukuję programisty, który napisze dla mnie skrypt pod stronę hostingową. Chodzi mi o hosting plików. Przed pobraniem użytkownik musi wypełnić ankietę. W ten sposób uploader zarabia. Oto czego oczekuje na stronie:

- upload plików

- statystyki

- system wirtualnej waluty

- żądania wypłaty

- proste newsy

- system wiadomosci

- top 15 najlepiej zarabiających

- system premium dla uploaderów oraz dla downloaderów

Strony tego typu już istnieją w sieci dlatego zależy mi na pełnym profesjonalizmie. Jestem ciekawy jakie mogą być koszty wykonania takiego projektu? Mógłby ktoś doświadczony podać mi jakieś granice kosztów?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10-15 i w górę. górnych granic nigdy nie ma.

netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że szukasz tylko programisty i to nie jednego - myślę że pierwszy zarys można wykonać w miesiąc, wersja produkcyjna kolejne 2 miesiące, poprawki i zmiany 3 miesiące.

W sumie 6 m-cy pracy powiedzmy, że po 10tys za m-c, to oznacza koszt 60tys netto, zawsze można wziąć licealistę za 500zł który to zrobi w 2 tyg i to też będzie działało.

A no i oczywiście warto będzie z firmą podpisać umowę serwisową na co najmniej 2-5 lat (taki standard ZUS i innych dużych instytucji), wartość nie powinna przekroczyć kosztów wytworzenia.

To takie moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nrm - w brutto podają Ci co nie płacą Vatu, z różnych powodów, czyli szara strefa, albo zwolnienie ustawowe, ale przy takiej kwocie łatwo wypaść poza limit podatkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za profesjonalne opinie. Wstepnie wstrzymuje zamówienie. Muszę przemyśleć czy to się opłaca, bo widzę, że koszty nie są małe. Aktualnie jeszcze to europejskie ACTA... co może szybko przymknąć interes. Jeszcze raz dzięki za porządne opinie. Wreszcie trafiłem na normalne forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×