Skocz do zawartości
Hubson

Skrypt hostingu plików

Polecane posty

Witam !

Ostatnio szukałem skryptu hostingu plików, w którym była możliwość dodawania maszyn.

I ...

Nic.

 

Jeśli ktokolwiek posiada skrypt w którym znajdę:

~ Rejestrację

~ Konta premium (płatności.pl & paypal)

~ Dodawanie maszyn

~ Skrypt rozsądnie dzieli pliki na maszyny (redukcja obciążenia)

~ Panel administratora z możliwościami moderowania użytkowników, usuwania plików)

~ Użytkownik ma możliwość dodawania folderów do których wrzuca pliki

 

 

Nie oczekuję unikalnego designu, chodzi o same skrypty, które sprawnie działają z małym obciążeniem dla serwera.

 

Chętnych kieruję na gg: 11048898

lub oczywiście czekam na odpowiedzi w temacie.

 

Pozdrawiam !

Edytowano przez Hubson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że ktokolwiek coś takiego za darmo udostępni ?! Może jeszcze serwery z łączem 10Gbps i nielimitowanym transferem za 10 pln/miesiąc chcesz ?! Takie skrypty kosztują po kilka tysięcy pln.

 

Wejdź na zlecenia.przez.net , oferia.pl , forum.php.pl , daj ogłoszenie, że potrzebujesz taki skrypt, licz się jednak z ceną ~1-2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że ktokolwiek coś takiego za darmo udostępni ?! Może jeszcze serwery z łączem 10Gbps i nielimitowanym transferem za 10 pln/miesiąc chcesz ?! Takie skrypty kosztują po kilka tysięcy pln.

 

Wejdź na zlecenia.przez.net , oferia.pl , forum.php.pl , daj ogłoszenie, że potrzebujesz taki skrypt, licz się jednak z ceną ~1-2k.

 

Tylko czekałem na takiego "pseudo znawcę" który nie jest w temacie i wjedzie ze swoimi dwoma groszami ...

Jednak takie skrypty istnieją - xtrafile jest tego przykładem.

 

Szukałem tylko przykładowego skryptu. Napisałem czy ma być darmowy ?

Jeśli ktoś posiada taki skrypt to poprosiłem o kontakt. Czemu Wy myślicie, że każdy wszystkiego oczekuje za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, żaden tani, a już tym bardziej darmowy skrypt nie będzie miał pełni funkcjonalności, o jakiej napisałeś. Sama obsługa PayPal to nie problem, jest to wbudowane w każdy rozsądny skrypt, ale płatności.pl to już ekstra zabawa, za którą też ekstra zapłacisz. A load balancing to przede wszystkim odpowiednio skonfigurowane środowisko, a dopiero później napisany pod nie skrypt. Napisz lepiej czy chcesz na to przeznaczyć rozsądną kwotę, czy chcesz się bawić za kilkaset złotych. W ten sposób oszczędzisz i sobie i ewentualnym oferentom czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też otwieram... :P Teraz walka kiedy FBI zwolni domenę ;] Hubson jest taki skrypt dosyć tani 100$ ale nie dam sobie powiększyć konkurencji ;] Przelew już poleciał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest tam możliwość dodawania kilku serwerów, balancer obciążenia etc. ?

 

SaVaGe123

 

Jedynie przychodzi mi na myśl :

"Ja pier*olę co za mózg"

 

Ty nie stanowił byś ułamka jaką jest konkurencja typu hotfile itp.

Edytowano przez Hubson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak nie cierpię ludzi, którzy na forum służącym pomocy piszą take egoistyczne i samolubne posty.

 

Zapraszam : http://yabsoft.com

 

Testuje od tygodnia wersje free i szykuje zakup.

Przy większej liczbie licencji jest taniej więc jak kto chętny to zapraszam do kontaktu.

 

Patrząc jak jest zrobiona strona i wymagania skryptu, to ja bym tego nie wziął jakby mi ktoś zapłacił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak jest zrobiona strona i wymagania skryptu, to ja bym tego nie wziął jakby mi ktoś zapłacił wink.png

77$ czy ile tam to może i trochę dużo w przeliczeniu na nasze stawki

Jedynie przychodzi mi na myśl :
"Ja pier*olę co za mózg"
Ty nie stanowił byś ułamka jaką jest konkurencja typu hotfile itp.

Za taki poziom nie powinny być jakieś kary ? Nie twoja sprawa co mi się tam w główce układa. Chcę być tym ułamkiem i to moja sprawa. Jestem bliski dogadania się już 3 serwisem warezowym gdzie wstawki mogą być WYŁĄCZNIE z danego hostingu. Z czasem użytkownicy przyzwyczają się do hostingu i jak się im spodoba będą używać. Mimo twojego CHAMSKIEGO podejścia do mojej osoby odpowiem ci na pytanie. Tak jest tam możliwość dodawania serwerów ( w tym auto balans). Zobacz w panelu admina w DEMO na ich stronie. Co do działania trudno mi określić ponieważ nie miałem z nim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taki poziom nie powinny być jakieś kary?

Otrzymał odpowiednią nagrodę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bliski dogadania się już 3 serwisem warezowym gdzie wstawki mogą być WYŁĄCZNIE z danego hostingu.

 

Paserstwo - od 3mc do 5lat za #.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paserstwo - od 3mc do 5lat za #.

Na wszystko są obejścia to tylko kwestia czasu i zawziętości. Za paserstwo na oprogramowaniu są głownie grzywny.

 

SaVaGe123

 

 

Ty sobie dalej rozmawiaj a ja przejdę do czynów smile.png

Życzę powodzenia w tym biznesie.

 

Czekam na dalsze propozycje ...

Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×