Skocz do zawartości
cabana

[poszukuje] Poszukuje osób do projektu

Polecane posty

Ogólnie chcę zrobić Polskie centrum linuxa slackware, ogólnie mamy już mirror dla slackware, oczywscie wszelkie pomysł z Waszej strony będą mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem oferować miejsce pod mirror i inne duperele, ale piszesz, że macie. W rozwoju forum niestety nie pomogę, bo na co dzień korzystam z Debian, Ubuntu, Centos i Netbsd. Ze Slackware nie miałem styku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W rozwoju forum niestety nie pomogę, bo na co dzień korzystam z Debian, Ubuntu, Centos i Netbsd. Ze Slackware nie miałem styku.

 

Dokładnie tak jak ja, chętnie bym pomógł ale nie wiem co z czym się je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem oferować miejsce pod mirror i inne duperele, ale piszesz, że macie. W rozwoju forum niestety nie pomogę, bo na co dzień korzystam z Debian, Ubuntu, Centos i Netbsd. Ze Slackware nie miałem styku.

 

Ogólnie nie wiem ile czasu będzie ten mirror bo wszystko zależy od firmy która nam go udostępnia. Ogólnie każde dodatkowe miejsce się przyda, ponieważ dali nam tylko 15GB z czego użyte jest już 12 ;/

 

Ogólnie poszukujemy też moderatorów ;)

 

Debian, Ubuntu, Centos i Netbsd. Ze Slackware nie miałem styku

Slackware jak taki sam jak inny Linux, większość rzeczy jest tu podobne ;)

Edytowano przez cabana (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, że Linux to Linux, Linux to Unix. Mimo tego w każdej dystrybucji inaczej jest wszystko ułożone :)

 

Linux to Linux. Ale w każdym distro inaczej jest trochę :) Ze Slackware nie miałem doczynienia, może i szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Przecież jest forum.slackware.pl, bogata baza wiedzy o slackware. Po cóż tworzyć kolejne forum, które, w sumie, nie wniesie nic nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak chce, niech robi. Skoro sprawia mu frajdę dzielenie się z innymi swoją wiedzą to jest to jak najbardziej wskazane aby taki serwis powstał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce, niech robi. Skoro sprawia mu frajdę dzielenie się z innymi swoją wiedzą to jest to jak najbardziej wskazane aby taki serwis powstał smile.png

Jakby chociaż zaczął się dzielić.. A on postawił puste forum i szuka ludzi, którzy mu je rozruszają?

Szczyt lenistwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szczerze to masz fajną domenkę może zrobisz jakiś portal z HowTo (poradniki, download, artykuły itp.?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenka super, forum też niczego sobie jak i styl, podpisał bym się w pewnym sensie pod tym, ale jednak podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby chociaż zaczął się dzielić.. A on postawił puste forum i szuka ludzi, którzy mu je rozruszają?

Szczyt lenistwa?

 

Nie, po prostu na razie nie mam za bardzo czasu by pisać na forum, oczywiście postaram się by jakiś poradniki mojego autorstwa postały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×