Skocz do zawartości
bielen2k

[reseller] serwer dla kilkunastu stron i użytkowników

Polecane posty

Witam po raz pierwszy :)

 

Posiadam (jeszcze) hosting na servage.net. "Jeszcze" dlatego, że muszę dokonać zmiany. Mam tam jedno konto na którym trzymam kilkanaście domen. Niestety parę dni temu wdarł się tam wirus/trojan który w każdym pliku zawierającym w nazwie "footer", "header" lub "index" (php) dodał na samym końcu wpis typu:

<?php @error_reporting(0); if (!isset($eva1fYlbakBcVSir)) {$eva1fYlbakBcVSir = "7kyJ7kSKioDTWVWeRB

 

Pobranie wszystkich plików i katalogów zajmie mi masę czasu (mam tam prężnie działające forum na ipb). Niestety servage nie może spakować mojego konta do jednego pliku ZIP abym pobrał to szybciej. W związku z tym będę zmieniał serwer i proszę o poradę :)

 

Potrzebuję serwera gdzie:

- mogę zakładać indywidualne konta dla moich klientów (jeżeli na którymś koncie pojawi się wirus - nie będzie miało to wpływu na pozostałe konta - tak jak miałem to do tej pory :( )

- mogę dodać kilkanaście (najlepiej nieograniczoną ilość) domen i subdomen

- tworzenie kont FTP (możliwość utworzenia kilku kont FTP do jednego konta danego użytkownika/klienta)

- tworzenie baz danych MySql (również z dostępem zdalnym)

- transfer i pojemność najlepiej nieograniczona (choć niekoniecznie)

- cena 10$-20$ miesięcznie

 

W skrócie - potrzebuję przenieść wszystko z Servage na nowy serwer tak abym mógł stworzyć konta dla użytkowników. Jeżeli u kogoś pojawi się stary skrypt przez który wejdzie jakiś wirus/robot/trojan itp. - nie będzie miał on dostępu do pozostałych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Spełniamy praktycznie wszystkie warunki, prócz braku limitów miejsca/transferu.

Zapraszam do zapoznania sie z nasza ofertą:

https://biznes-host....g-bh&rodzaj=bit

 

Cena dodania funkcjonalnosci reseller to podwójna opłata jak za zwykłe konto.

Wtedy mozesz każdemu użytkownikowi stworzyć osobne konto i w przypadku wirusa jest tak jak piszesz - inne onta zostają bezpieczne.

 

Oferujemy darmowy test 7 dniowy, z chęcia za darmo przeniesiemy Twoje pliki do Nas.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod bok@biznes-host.pl oraz na livechat

Pozdrawiam

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Hostdell.pl

Darmowy test 14dni, możliwość indywidualnej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×